ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 5 of 5

Thread: Сърбеж и възпаление на скалпа

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    1

    Сърбеж и възпаление на скалпа

    Здравейте....
    По принцип имам сигнали за андрогенен косопад от отпред от ляво и дясно ми е отдръпната косата.
    Но това което повече ме притеснява сега, че от 2 месеца насам имам постоянен сърбеж и имам нещо като възпаление.
    Ходих на дерматолог изписа ми Nizoral шампоан само.Но не се оправям! Отново отидох на доктор , този път каза че е на нервна почва.Незнам как да се избавя, някой с подобен проблем?

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • храни които блокират ДХТ
    • Нужда от съвет за присаждане на коса
    • Сърбеж и възпаление на скалпа
    • Кога мога да тренирам след операцията
    • себорея и наследствен косопад

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    2
    Здравейте и от мен.... мъжа ми има същия проблем страшен сърбеж, люспи по главата но едновремено и косата започна да му пада. С един шампоан незнам името, който лекарката му изписа люспите и косопада намаляха, но сърбежа остана..... също и много се изпотява.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2016
    Публикации
    2
    Като ползвах Minoxodil преди време имах сърбеж и зачервяване на някои мест по главата, явно бях получил някакъв страничен ефект.По цялата глава ли е сърбежа или на места???

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    2
    Мъжа ми има в горната част сърбежи и проблеми. Имало някаква ПРП (PRP) терапия.... дали тя ще помога в такива случаи

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    4
    Би трябвало да помогне. PRP се прави от собствената ти кръв, затова вероятността от странични ефекти е много малка. Кръвта се взема и след това се центрофугира, като се отделят концентрирани тромбоцити и растежните фактори, които именно имат значение за зарастването на увредените тъкани също и за насърчаване растежа на косата.
    Тази терапия се използва в различни части на тялото - кожата, за загуба на коса, китки, коляно, рамо.

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •