ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 5 of 5

Thread: Андрогенен косопад при жени

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    May 2017
    Публикации
    2

    Андрогенен косопад при жени

    Здравейте, имам андрогенен косопад, поне така каза докторката.
    Кажете какво грижи трябва да полагам, какви шампоани е по- добре да използвам, маски за коси?Има ли проблем ако си боядисвам косата, солената морска вода и слънцето как ще ми действат?

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • TURHAIR др Дженгиз мнения

    Най-популярни теми:

    • Присаждане на коса при жени
    • Хомеопатия и косопад
    • Косопад след раждане
    • Тънка коса Проблем!!!
    • Андрогенен косопад при жени

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    7
    Боядисването на косата, морската вода и слънцето не повлияват и няма връзка с андрогенен косопад. Като цяло може да се използват подхранващи маски и шампоани с по- натурални състаки , да не изтощават косата.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Sep 2017
    Публикации
    6
    Укрепващи маски за коси, био шампоани.Промени храненето и начина на живот.Все пак ще подпомогнеш състоянието си. След поставена диагноза не значи , че с всичко е свършено.Винаги може да има обратен развой към по- добро.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Location
    Sofia
    Публикации
    16
    Здравейте!
    Според мен причини за косопада са не просто лошата храна, с която сме принудени да се храним в България, но и огромния стрес, на който всеки един от нас се подлага ежедневно. То влияе на целия тонус на организма, на хормоните и оттам всякакви болести и проблеми с косата, външния вид... Аз също съм имала периоди със засилен косопад и напълно подкрепям алпина, че трябва внимателно да се подбират маски за коса и специализирани шампоани, които да подхранват корените на косата и скалпа. След като изпробвах няколко различни шампоана, успях да открия точния за моята коса и сега съм доволна, защото не пада и има естествен блясък. Но според мен това става само с тестване, търсене и проучване на различните марки шампоани.

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Sep 2017
    Публикации
    6
    Така е на всеки различен продукт по различен начин може да подейства. Трябва да се пробва и да намериш това което ще ти действа на теб добре.

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •