ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 39 of 46 ПървиПърви ... 293738394041 ... ПоследноПоследно
Results 381 to 390 of 451

Thread: Присаждане на коса в турция мнения

  1. #381
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Age
    40
    Публикации
    15
    Quote Originally Posted by Widowmaker View Post
    Здравейте от мен. Изчетох цялата тема. Много полезна информация ми дадохте. Замислям се при д-р Демир да отида. Обаче поне аз лично не можах да намеря снимка на това как изглежда донорската част първите дни/седмици след операцията. Така и няколко месеца след това. Това ми е email адреса, ако някой предпочита да не поства снимки тук - widowmaker@abv.bg
    Ще съм благодарен, ако някой има снимки и ми сподели.
    Зависи колко присадки са взети, аз например нямах нужда от много голямо количество и отзад си ми е добре, нямам някакъв дискомфорт, късичко си я подържам там косата.Ако се взима по- голямо количество присадки повече ще си личи.
    Успех

  2. #382
    Junior Member
    Регистриран
    Mar 2018
    Публикации
    3
    Здравейте, аз имам вече трансплантация на коса ,но сега се чудя друго, дали биха ми присадили малко мустаци и брада? Това което искам да кажа е - имам мн малка зона в горната част на бузите която седи без косми и от двете страни, а останалата част от лицето ми е добре окосмена и брадата ми е супер, но тези зони над бузите са редки и не ми седи добре така иска ми се да присадя малко косми там за да стане равномерно и плътно. Също бих искал да присадя в зоната на мустаците си точно в средата под носа, защото и мустаците ми са гъсти, но в средата имам малко косми и мн си личи и седи разделен мустака и ми се иска и там малко да сложа за да стане и той равномерен. Това не са много косми и се чудя дали ще се навие лекар за това ??

  3. #383
    Junior Member дон's Avatar
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    29
    Quote Originally Posted by stockholm View Post
    Здравейте, аз имам вече трансплантация на коса ,но сега се чудя друго, дали биха ми присадили малко мустаци и брада? Това което искам да кажа е - имам мн малка зона в горната част на бузите която седи без косми и от двете страни, а останалата част от лицето ми е добре окосмена и брадата ми е супер, но тези зони над бузите са редки и не ми седи добре така иска ми се да присадя малко косми там за да стане равномерно и плътно. Също бих искал да присадя в зоната на мустаците си точно в средата под носа, защото и мустаците ми са гъсти, но в средата имам малко косми и мн си личи и седи разделен мустака и ми се иска и там малко да сложа за да стане и той равномерен. Това не са много косми и се чудя дали ще се навие лекар за това ??
    Консултирай се с доктор най- добре.
    Ще преценят и ще ти кажат дали става ли или не става.

  4. #384
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    18
    Може да се присаждат и брада и мустаци, мисл не би трябвало да има значение броя на космите

  5. #385
    Junior Member
    Регистриран
    Sep 2019
    Публикации
    2
    Здравейте, от доста време следя темата защото и аз имам проблем с косата, та от няколко години имам косопад и косата бавно по бавно ми оредява. Все още имам доста коса, но вече ми е и пооредяла в областта на темето и отстрани. Въпроса ми е следния: Ако има някой с подобен случай да сподели какво препоръчва и изписва (лечение, медикаменти) доктора осевен присаждането за да се сгасти косата, а и такова, че да запази наличната коса?

  6. #386
    Junior Member
    Регистриран
    Sep 2019
    Публикации
    2
    Здравейте, може ли някой да сподели какви продукти, медикаменти или витамини предписва д-р Демир след израстване на косата и за поддържане на същесвуващата коса. В сайта му четох за комплекс от витамини и Прокапил за поддържане на съществуващата коса.

  7. #387
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    11
    Здравей
    По принцип за сгъстяване надали има някакви хапчета или продукти, поне не съм срещал още такива. За подсилване на косата и забавяне на косопада може - комплекси витамини да имат биотин и цинк, финастерид ( но само от доктор ако препоръча) , на спрейовете не им вярвам много.

  8. #388
    Junior Member
    Регистриран
    Mar 2019
    Публикации
    6
    Косата ми започна да се разрежда преди 10 години и сега съм в момент, в който нямам прекалено много на темето. Никаква прогресия няма и така си остана. Ползвах Минокс но го спрях като разбрах, че се привиква и след това като го спреш и косата пак си пада. По-малко стрес трябва , не е хубаво и много с косата да си играеш и да ползваш каквото ти падне 😏

  9. #389
    Junior Member
    Регистриран
    Mar 2017
    Публикации
    2
    Намерих нещо интересно
    Ishrs съобщава навсякъде за тези фалшиви клиники и доктори , в турция и българия.
    Трябва да се внимава ако се дават и обещават гаранции, без риск, неограничен брой графти.
    Пише че някои клиники са много евтини, но получаваш много лоши резултати, инфекции, като цяло здравето ти е застрашено и т.н.
    Да не се вярва на имена на болници, да се внимава за такиви клиники, ако доктор само консултации прави, а операциите от технически екипи се правят само.
    Разбира се не се отнася само за турция и в българия дочух че така се практикува вече, наемат евтини екипи от съседите и затова цената е по-евтина.
    Ако нещо разберете трябва да се сигнализира в Здравното Мнистерство.

    https://fightthefight.ishrs.org/?gcl...saAu5oEALw_wcB


  10. #390
    Junior Member
    Регистриран
    Jul 2016
    Публикации
    16
    Quote Originally Posted by Stoikata View Post
    Намерих нещо интересно
    Ishrs съобщава навсякъде за тези фалшиви клиники и доктори , в турция и българия.
    Трябва да се внимава ако се дават и обещават гаранции, без риск, неограничен брой графти.
    Пише че някои клиники са много евтини, но получаваш много лоши резултати, инфекции, като цяло здравето ти е застрашено и т.н.
    Да не се вярва на имена на болници, да се внимава за такиви клиники, ако доктор само консултации прави, а операциите от технически екипи се правят само.
    Разбира се не се отнася само за турция и в българия дочух че така се практикува вече, наемат евтини екипи от съседите и затова цената е по-евтина.
    Ако нещо разберете трябва да се сигнализира в Здравното Мнистерство.

    https://fightthefight.ishrs.org/?gcl...saAu5oEALw_wcB


    Който се заблуждава и си мисли че на много евтина цена ще си присади коса или вече си е присадил и се кефи на това, не знае какъв риск поема и си играе със собственото здраве.
    За такива неща ще трябва после повече да плащаш и понякога връщане назад няма.....

Подобни теми

  1. Dhi България
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 06:01 PM
  2. Клиника Галатея
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 05:57 PM

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •