ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 1 of 46 12311 ... ПоследноПоследно
Results 1 to 10 of 451

Thread: Присаждане на коса в турция мнения

  1. #1
    Administrator MED's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    31

    Lightbulb Присаждане на коса в турция мнения

    Присаждане на коса в Турция мнения ?

    Здравейте
    Може да споделите мнението си за Присаждане на коса в Турция ...

    Не споделяйте с цел реклама постове за нелегални клиники ( работещи без лекар), в противен случай такива коментари ще бъдат изтрити.
    Моля, споделяйте реални лични впечатления и опити, така ще бъдете в помощ за всички.

    Последните теми:

    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени
    • TURHAIR др Дженгиз мнения
    • Asli Tarcan Clinic

    Най-популярни теми:

    • Присаждане на коса в Турция
    • Присаждане на коса в турция мнения
    • Присаждане на коса при Dr.DEMIR мнения
    • Искам присаждане на коса
    • Грижи след операция присаждане на коса

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    4
    Здравейте
    Тъкно се регистрирах.
    Ще се радвам да получа информация от всеки, който се подлагал на такава процедура в Турция да сподели или просто ако има инфо......
    Мерси

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    1
    Преди 2 месеца бях в Истанбул за присаждане. Ще разкажа общо взето как беше.
    Пътувах до там с автобус, на сутринта ме чакаха на автогарата от клиниката, закараха ме до клиниката, много чиста и съвремена, обясниха ми за операцията, дадоха ми документи с информация (всичко това на български, което ме успокоии беше голямо улеснение за мен,тъй като бях изнервен от пътуването и от това което ме чака), взеха ми кръв и след това ме оставиха в хотела. На другата сутрин беше операцията, преоблекоха ме, подстригаха ме, доктора започна да ме рисува, през цялото време ми превеждаха на български и към 10 часа започна операцията. Доктора и сестрата бяха дружелюбни, казаха да се отпусна, всеки ден правят операции и имат доста опит, така че знаят какво правят. Започна се с упойките, не помня колко ми сложиха но си болеше, след 10 минути вече не усещах нищо, усещах през цялото време само как с машинката нещо правеха отзад. Към 2 часа имаше почивка, донесоха ми обяд, чувствах се леко замаян и се чувствах странно. Както и да е към 3 часа продължиха, този път заспах без да усетя и в 6.30 всичко свърши, голямо облекчение..... Превързаха ми главата, все още нищо не чувствах. Дадоха ми лекарствата, казаха как да ги вземам и ме оставиха в хотела. трудно спах, защото ми казаха да спа по гръб първите вечери, а аз изобщо не съм свикнал, не ме болеше нищо, както и да е мина. На другият ден вече си чувствах главата, поразходих се около хотела и почивах. На следващият ден ми махнаха превръзката, измиха ме внимателно, чувствах се много добре, дадоха ми лосион и шампоан които трябваше да ползвам десетина дни,след това ме изпратиха до автогарата. Всички бяха много приятни хора, помагаха ми за всичко, нито за момент не се чувствах чужденец.
    Като се прибрах главата ми беше цялата червена с корички от засъхнала кръв, на челото имах леко подуто, отзад не ме болеше, но сърбеше доста, след 2 седмици всичко мина, нямах червено, корички, косата се показа. Но на 4 седмица някъде присадените косъмчета почнаха да падат, което си е съвсем нормално. Към момента съм в очакване на новата коса да започне да расте, казаха ми, че това ще стане след 3-4 месеца след операцията.
    Ще пиша по нататък как се развиват нещата.
    Като цяло за мен беше положително преживяване и отлична цена.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    10
    Айде и аз да се включа ..преживях и аз всичко,което е писал горният потребител.и аз в турция и по същият начин от тогава минаха 17 дена.коричките паднаха и т.н. доволен съм много,наистина ,като нов човек съм! Който иска може да ме намери във вайбър 0888081525,може и да звъннете. С радост ще помогна! Правих се при др.демир в турция,авразия хоспитал

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    18
    Аз също правих при dr.Demir в турция преди 4 месеца. посрещна ме неговият кординатор и всичко на български обясни за операцията и след това. Учудих се доста на такава цена такова добро отношение и обслужване, видях също и толкова добри резултати на други хора. Сложиха ми 4200 присадки с техниката ФУЕ. Казаха ми след операцията какво ще се случи, как да се пазя, полагам всички грижи. вече изминаха 4 месеца, както каза доктора косата ми първо падна и от пооловин месец насам някъде започна растежа
    Последно редактирано от Canas_Er; 11-23-2015 at 04:37 PM.

  6. #6
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    4
    За Турция проучих, Dr.Erdogan е добър в тази област, но за съжаление цената при него идва доста много - 2,5 евро за графт взима. Аз имам нужда от 4200 графтове тоест 10 500 евро ще ми излезне. Търся други варианти!

  7. #7
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    19
    Преди 7 дни се върнах от турция, бях при Turhair, там имаше още 4-5 българи с мен.
    Доволен съм от цялото организиране, хареса ми как работят, разбрах от представителя че от Бг всеки месец идват по 30-35 човека, също така от Швеция, Англия, Германия идвали. За Бг имат промоционална цена която е доста изгодна, нормално цената им е доста по-висока.
    Сега косата ми почна да расте, като се мия всеки ден с лосиона и шампоана както ми каза доктора. Радостно е да видиш коса където нямах няколко години, съвсем друго си е. Ще чакам 1 година търпелив съм за крайния резултат. Благодарен съм на целия екип, толкова добри и работливи хора.

  8. #8
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    10
    Здравейте на всички
    Преди повече от година се подложих на операция по присаждане на коса с метода FUE, за което изобщо не съжалявам. Бяха ми сложени 3500 присадки (към 8800 косъма), бях при др. Демир, TURHAIR в Истанбул Турция.
    Това са снимките ми с резултата след повече от година и преди операцията как изглеждах разбира се.
    Name:  1m.jpg
Views: 24241
Size:  79.3 KB
    Name:  atanas1.jpg
Views: 24041
Size:  62.0 KB


    Оставям и фейсбук ако има някой въпроси, с радост ще помогна.
    https://www.facebook.com/atanas.katsarov.5
    Последно редактирано от Nasko; 02-25-2016 at 08:00 PM.

  9. #9
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    1
    Здрасти
    Интересува ме за Др. Кесер някой да има инфо????

  10. #10
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    1
    Здравейте!
    Преди една година си присадих коса в TURHAIR. Много съм доволен от обслужването! Благодаря на целия лекарски екип и най вече на човекът, който се грижеше за мен през цялото време - Резултатът е отличен! Препоръчвам на всички, които имат този проблем да посетят клиниката.

Подобни теми

  1. Dhi България
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 06:01 PM
  2. Клиника Галатея
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 05:57 PM

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •