ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 39 of 39 ПървиПърви ... 29373839
Results 381 to 385 of 385

Thread: Присаждане на коса в турция мнения

Junior Member
    Регистриран
    Jul 2019
    Публикации
    2
    Quote Originally Posted by Dani21 View Post
    Привет на всички,
    Преглеждах основно всичко свързано с присаждането на коса , най-вече в турция и попаднах на реклами на тази клиника Estethica и ми стана интересно, реших да проуча по основно , попадах на множеството реклами, особено на тази преводачката, която е българска туркиня , постоянно и навсякъде се говори и споменава , че доктор прави операции, но се уверих и ще докажа, че това не е така и как се лъже най-открито без грам срам. Това ми направи огромно впечатление.
    Attachment 114
    На това видео е очебийно, че дизайна и създаването на линията не се прави от лекар както трябва е, а незнаен младеж на около 20-25 години, който не се знае дали е изобщо някакво медицинско лице, незнаен човек.

В крайна сметка лъжите им излизат черно на бяло и Като показват, че цените им са много ниски и в същото време имат лекари които правят операции, но това всъщност не е така.
    Всъщност подобни официални изказвания от страна от страна на госпожата или госпожицата от видеото е подсъдимо и явно тя самата не знае за това или тя самата си мисли, че е лекар?!!
    Виждам, че във форума постоянно се говори на тази тема, но ето ви ясни доказателства, няма повече какво да се говори. всичко си показва каква е истината, трябва човек като гледа да вижда.
    Ауу и искат 1400 евра за тази операция, на такива студенчета и 400 евро не бих дал

Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    14
    Quote Originally Posted by Widowmaker View Post
    Здравейте от мен. Изчетох цялата тема. Много полезна информация ми дадохте. Замислям се при д-р Демир да отида. Обаче поне аз лично не можах да намеря снимка на това как изглежда донорската част първите дни/седмици след операцията. Така и няколко месеца след това. Това ми е email адреса, ако някой предпочита да не поства снимки тук - widowmaker@abv.bg
    Ще съм благодарен, ако някой има снимки и ми сподели.
    Зависи колко присадки са взети, аз например нямах нужда от много голямо количество и отзад си ми е добре, нямам някакъв дискомфорт, късичко си я подържам там косата.Ако се взима по- голямо количество присадки повече ще си личи.
    Успех

Junior Member
    Регистриран
    Mar 2018
    Публикации
    3
    Здравейте, аз имам вече трансплантация на коса ,но сега се чудя друго, дали биха ми присадили малко мустаци и брада? Това което искам да кажа е - имам мн малка зона в горната част на бузите която седи без косми и от двете страни, а останалата част от лицето ми е добре окосмена и брадата ми е супер, но тези зони над бузите са редки и не ми седи добре така иска ми се да присадя малко косми там за да стане равномерно и плътно. Също бих искал да присадя в зоната на мустаците си точно в средата под носа, защото и мустаците ми са гъсти, но в средата имам малко косми и мн си личи и седи разделен мустака и ми се иска и там малко да сложа за да стане и той равномерен. Това не са много косми и се чудя дали ще се навие лекар за това ??

Junior Member дон's Avatar
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    27
    Quote Originally Posted by stockholm View Post
    Здравейте, аз имам вече трансплантация на коса ,но сега се чудя друго, дали биха ми присадили малко мустаци и брада? Това което искам да кажа е - имам мн малка зона в горната част на бузите която седи без косми и от двете страни, а останалата част от лицето ми е добре окосмена и брадата ми е супер, но тези зони над бузите са редки и не ми седи добре така иска ми се да присадя малко косми там за да стане равномерно и плътно. Също бих искал да присадя в зоната на мустаците си точно в средата под носа, защото и мустаците ми са гъсти, но в средата имам малко косми и мн си личи и седи разделен мустака и ми се иска и там малко да сложа за да стане и той равномерен. Това не са много косми и се чудя дали ще се навие лекар за това ??
    Консултирай се с доктор най- добре.
    Ще преценят и ще ти кажат дали става ли или не става.

Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    16
    Може да се присаждат и брада и мустаци, мисл не би трябвало да има значение броя на космите

Подобни теми

1. Dhi България
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 06:01 PM
  2. Клиника Галатея
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 05:57 PM

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация