ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 31 of 46 ПървиПърви ... 21293031323341 ... ПоследноПоследно
Results 301 to 310 of 451

Thread: Присаждане на коса в турция мнения

  1. #301
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2018
    Публикации
    1
    Здравейте! Имам доста въпроси, но този, който най-много ме притеснява е дали знаете, трябва ли да се подстрижа преди операцията? Жена съм. И още нещо ако доктора например каже, че трябва да се присадят 3500, аз мога ли да искам максимума , по-гъста коса?

  2. #302
    Member BoJko's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    40
    Здравейте
    Дали е необходимо да се подстриже цялата коса зависи от това в коя зона ще се присажда косата и колко голяма е тази зона. Доктора преценя колко присадки да се присадят, не може колкото си искате повече и повече, защото има определени разстояния между космите, които трябва да се спазват , за да не се увреди косата.

  3. #303
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2018
    Публикации
    7
    Quote Originally Posted by Jorj View Post
    Здравейте. Ще дам един съвет.
    Имам познат от българските турци , тъй като му споделих, че искам да си присадя коса в турция и той искаше да ми помогне и ме уреди в една луксозна болница. Направиха ми операцията, нищо неразбрах стана някак набързо, едва след това ми стана ясно, че операцията беше проведена без доктор и останах шокиран. Запазих си шока за себе си. Съветът ми е колкото и с добри намерения да са приятели или познати , никога не се доверявайте на български турци, защото разбрах, че незнаят нищо за турция и не разбират от здраве, операции и лекари, единствено знаят където за чули някоя болница, но кои доктори са добри нямат никаква информация .
    Сигурно има и много други като мен, които попадат в подобни ситуации и болници, клиники по този начин.
    Quote Originally Posted by Zagoreca View Post
    Боже, не си единствен , и на мен ми се случи подобна случка
    И познай сега съм за коригиране, какво да правя! бях при няколко доктора и цените които ми казаха за корекцията бяха 5000 и 8000 евро, В Пъти По- Скъпо Излиза От Нормалната Операция!
    Привет на всички,
    Преглеждах основно всичко свързано с присаждането на коса , най-вече в турция и попаднах на реклами на тази клиника Estethica и ми стана интересно, реших да проуча по основно , попадах на множеството реклами, особено на тази преводачката, която е българска туркиня , постоянно и навсякъде се говори и споменава , че доктор прави операции, но се уверих и ще докажа, че това не е така и как се лъже най-открито без грам срам. Това ми направи огромно впечатление.
    Name:  est.jpg
Views: 2743
Size:  27.6 KB
    На това видео е очебийно, че дизайна и създаването на линията не се прави от лекар както трябва е, а незнаен младеж на около 20-25 години, който не се знае дали е изобщо някакво медицинско лице, незнаен човек.

    В крайна сметка лъжите им излизат черно на бяло и Като показват, че цените им са много ниски и в същото време имат лекари които правят операции, но това всъщност не е така.
    Всъщност подобни официални изказвания от страна от страна на госпожата или госпожицата от видеото е подсъдимо и явно тя самата не знае за това или тя самата си мисли, че е лекар?!!
    Виждам, че във форума постоянно се говори на тази тема, но ето ви ясни доказателства, няма повече какво да се говори. всичко си показва каква е истината, трябва човек като гледа да вижда.

  4. #304
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2018
    Публикации
    9
    Като чета тука историите наистина вече взех да се притеснявам за ходене до турция за такава процедура

  5. #305
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    31
    Няма за какво да се притесняваш, турция е на първо място по присаждане на коса, по резултати и цени, има си там добри доктори, не ги гледай тези псевдо клиники. Просто трябва да се насочиш към правилното място и лекар. Затова са дадени достоверни информации и тук също за препоръчаните доктори. Ето линк за препоръчаните доктори

    https://www.kosopad.bg/forum/showthread.php?t=130

    Аз предпочетох честно казано турция пред българия за присаждане, защото и у нас ситуацията хич не е розова, тук дочух също има разни далавери, също се правят операции от екипи. Затова първо разпитвайте, уверете се за доктора и че точно той ще ви оперира, неговите сертификати от организации и опитност.
    Аз и мои приятели сме доволни от лекаря в турция при който бяхме, няма да посочвам име за да не звучи като реклама. успех

  6. #306
    Junior Member дон's Avatar
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    29
    Quote Originally Posted by Dani21 View Post
    Привет на всички,
    Преглеждах основно всичко свързано с присаждането на коса , най-вече в турция и попаднах на реклами на тази клиника Estethica и ми стана интересно, реших да проуча по основно , попадах на множеството реклами, особено на тази преводачката, която е българска туркиня , постоянно и навсякъде се говори и споменава , че доктор прави операции, но се уверих и ще докажа, че това не е така и как се лъже най-открито без грам срам. Това ми направи огромно впечатление.
    Name:  est.jpg
Views: 2743
Size:  27.6 KB
    На това видео е очебийно, че дизайна и създаването на линията не се прави от лекар както трябва е, а незнаен младеж на около 20-25 години, който не се знае дали е изобщо някакво медицинско лице, незнаен човек.

    В крайна сметка лъжите им излизат черно на бяло и Като показват, че цените им са много ниски и в същото време имат лекари които правят операции, но това всъщност не е така.
    Всъщност подобни официални изказвания от страна от страна на госпожата или госпожицата от видеото е подсъдимо и явно тя самата не знае за това или тя самата си мисли, че е лекар?!!
    Виждам, че във форума постоянно се говори на тази тема, но ето ви ясни доказателства, няма повече какво да се говори. всичко си показва каква е истината, трябва човек като гледа да вижда.
    Че за такива цени и доктор да има, какво от това тъй като освен да ти разчертае няколко линийки по главата с фулмастер нищо друго няма да ти направи. Едно е да ти кажат има доктор, което се отнася до това да ти каже здрасти и да ти начертае линийка с фулмастер, друго е да има доктор, който да направи операцията. Използва се този трик, отново е една голяма лъжа, игра на думи за разбъркване на мозъка. Има много клиники където използват същата тактика, тъй като всеки пита за доктор и в отговор на това се казва - да има доктор, но никой не ти казва, че доктора само ще ти каже здрасти и ще ти начерта една линийка , това е , поставят те на мястото на глупак.
    То е от ясно по ясно, не трябва да си Анщайн.

  7. #307
    Junior Member
    Регистриран
    May 2017
    Публикации
    2
    Добър вечер на всички
    Какво мислите успеха от присаждане на коса при жените или мъжете е по- голям ?

  8. #308
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Age
    40
    Публикации
    15
    Quote Originally Posted by BeYou View Post
    Добър вечер на всички
    Какво мислите успеха от присаждане на коса при жените или мъжете е по- голям ?
    Еднакъв е сякаш, зависи и от гените и състоянието на косата, но разбира се при жените е и по- специфично заради причината на коспада , зависи от хормоните или други проблеми.

  9. #309
    Junior Member
    Регистриран
    May 2017
    Публикации
    13
    Quote Originally Posted by Vipe View Post
    Хих...че това не е нещо ново
    Такива подобни фалшиви технически клиники има много, като Estethica, Rota Hair, Dr.Serkan Aygin , Cosmedica и т.н. и фирми като Medikara ( Караджъ турс), които предлагат такива услуги.
    Те нямат край братче и винаги ще правят опити и всеки път ще си търсят пациенти за своите операции от техници.
    Явно има все още заблудени хорица където вярват на подобни и се оперират при тях, то и затова постоянно изникват като гъби такива клиники с най- различни реклами, но като разгледате добре ще видите, че всичките те са на общ принцип с едни и същи тактики.
    Не си мислете, че само ситуацията в турция е такава. У нас в бг също разбрах, че някои лекари и клиники наемат незнайни екипи техничари от турция ,слагат доволно високи цени и си прибират добри суми в джоба като показват, че еди кой си лекар оперирал. Така, че и тук в бг да отидете за трансплантация също проучвайте и разпитвайте за доктора, сертификатите за тази работа, какъв опит и резултати има, той ли ще оперира? Затова навсякъде вече станаха еднакви трикове и ако не си внимателен няма значение дали в българия или турция трябва да си сигурен за доктора , операцията и на това на което се подлагаш.

  10. #310
    Junior Member
    Регистриран
    May 2017
    Публикации
    5
    Хора аз се реших да отида в турция в клиниката на доктор Ozgur HLC , добри отзиви има за него .....след 1 месец имам дата, ще споделя как е минало.

Подобни теми

  1. Dhi България
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 06:01 PM
  2. Клиника Галатея
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 05:57 PM

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •