ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 3 of 46 ПървиПърви 1234513 ... ПоследноПоследно
Results 21 to 30 of 451

Thread: Присаждане на коса в турция мнения

  1. #21
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    19
    Зависи... Моята беше към 7-8 часа....По време на операцията болка нямаше, само когато слагаха упойка...

  2. #22
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    5
    От какво зависи?! В съзнание ли си, не се ли схваща човек !??

  3. #23
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    19
    Зависи от това колко коса ще ти присаждат, колкото повече толкова по дълго. Местна е упойката само в скалпа тия слагат, в съзнание си,просто си лежиш, когато се налага и ти кажат сменяш позите

  4. #24
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    5
    Чета има отзиви за др.Демир. Добър ли е, как е при него, за други доктори да кажете нещо ?

  5. #25
    Junior Member Стас's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    22
    Аз бях при др.Демир и съм доволен. Искам да кажа само, че не при всеки се получават еднакви резултати и това не означава, че един доктор не е добър. За един резултата може е да е добър, за друг същият резултат може да не го удовлетвори, всичко е относително и според очакванията, които имаме. Относно гъстотата на косата всеки пита как е...това също е относително, при всеки се получава различна гъстота. То зависи от това колко коса отзад имаш, какъв косъм имаш тънък дебел, зависи от организъм, зависи как се грижиш след операцията, с какво се храниш, с какво третираш косата и др. Дори да кажем и на най- добрият доктор всички резултати на 100% няма как да са добри, затова няма как дасе каже този доктор ли е най- добър или друг, това е относително. Гледа се като процент колко хора са доволни, какви са резултатите като цяло, внимание, начин на работа, цени и преценяш при кой доктор да отидеш. Предполагам, че има и други доктори, всеки сам може да прецени къде да отиде, аз според себе си направих преценка, че това е възможното решение и не съжалявам.
    Последно редактирано от Стас; 02-24-2017 at 01:37 PM.

  6. #26
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    13
    Разбира се, че няма как всеки един да има един и същ ефект от операцията, всеки има различна коса и различни очаквания.Ако нямаш достатъчно коса, ако косата ти е слаба, ако не се грижиш за себе си няма как доктора да направи магия и да бъдеш като Елвес Пресли...

  7. #27
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    5
    Аз имам въпрос отделен, ако незнаеш език може ли да се оправиш там в клиниката

  8. #28
    Junior Member Стас's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    22
    Има си преводач, езика не е проблем...

  9. #29
    Junior Member
    Регистриран
    Mar 2017
    Публикации
    6
    Здравейте на всички
    Прочетох цялата тема и искам да споделя. Намерих една клиника Mynewhair.bg. на някакъв др.Серкан Айгън ( незнам това са негови комисионери или не ). Обадих се за информжия и бях шашната от това което мо каза жената, след като и тук във форума прочетох за това, че трябва да се внимава. Жената по телефона ми казва съвсем открито, че доктора не прави операцията, а само екипи и уж също така имало и други доктори, което не звучеше много сигурно от нейна страна, явно се представят за доктори.
    Когато казах, че това легално ли е тя каза, че няма представа дали е легално или не. Много е странно за тази клиника и не ми вдъхва изобщо доверие.
    Също и тук видях, че пише за др.Серкан Айгън, че не прави операции.
    Държавата ни е като панаир, разни хора без никакви права нелегално дават информация за такава операция и съвсем открито заяввят, че без доктор се прави операция и нямат никакъв страх, адрес също давата. Още веднъж си казвам жалко в каква държава живеем.

  10. #30
    Junior Member
    Регистриран
    Mar 2017
    Публикации
    2
    Quote Originally Posted by Konstaq View Post
    Здравейте на всички
    Прочетох цялата тема и искам да споделя. Намерих една клиника Mynewhair.bg. на някакъв др.Серкан Айгън ( незнам това са негови комисионери или не ). Обадих се за информжия и бях шашната от това което мо каза жената, след като и тук във форума прочетох за това, че трябва да се внимава. Жената по телефона ми казва съвсем открито, че доктора не прави операцията, а само екипи и уж също така имало и други доктори, което не звучеше много сигурно от нейна страна, явно се представят за доктори.
    Когато казах, че това легално ли е тя каза, че няма представа дали е легално или не. Много е странно за тази клиника и не ми вдъхва изобщо доверие.
    Също и тук видях, че пише за др.Серкан Айгън, че не прави операции.
    Държавата ни е като панаир, разни хора без никакви права нелегално дават информация за такава операция и съвсем открито заяввят, че без доктор се прави операция и нямат никакъв страх, адрес също давата. Още веднъж си казвам жалко в каква държава живеем.
    Къде се извършват операции без доктор или ако има такъв, то той не взима никакво участие в операциите, които се извършват от техници или лица представящи се за доктори.
    1. Estepera
    2. Taksim Hair
    3. Rota Hairtransplant center
    4. Serkan Aygin clinic
    5. Ethica
    6. Estethica
    7. Medical park hospital
    8. Avrasya hospital
    9. Medicana
    10. Maral Hair clinic
    11. Beyhekim hastanesi -Caglar Korkmaz
    12. Memorial hospital
    13. Hairasya
    14. Bogazici Tip Merkezi
    15. Estehair
    16. Istanbul Hair Center
    17. Istanbul Hair Clinic
    18. Estemylife
    19. Hisar Hastanesi
    20. Damla Tip Merkezi
    21. Estepalace
    22. Avcilar hospital
    23. Gaziosmanpasa hospital
    24. Dora hospital
    25. Estemedica
    26. Royal hairtrans
    27. Cevre Hospital
    28. Florence Nightingale Hospital
    29. Sifa Hastanesi
    30. MD Hair Center
    31. MEGA HAIR TRANS
    32. Cosmedica
    33.LIV Hospital
    34. ACIBADEM
    Доктори, който правят операции
    1. Dr.Erdogan - ASMED
    2. Dr.Keser - DERMA PLAST
    3. Dr.Demir - TURHAIR
    5. Dr. Civas - CIVAS HAIR TRANSPLANT
    6. Dr.Doganay - AHD


    За Acibadem трябва да знаете, че доктор на име Soner, само 5 мин правел консултация и нищо друго на прави.
    По принцип в тази болницата (ACIBADEM) за присаждане на коса нямат доктор.

Подобни теми

  1. Dhi България
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 06:01 PM
  2. Клиника Галатея
    By MED in forum Клиники
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 11-15-2015, 05:57 PM

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •