ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 9 of 9

Thread: Витамини за коса

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    4

    Витамини за коса

    Ползвате ли някакви витамини за косата и от кои сте доволни ?

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • Витамини за коса
    • Minoxidil има ли някакъв ефект?
    • сао палмето за косопад мнения
    • Финастерид без рецепта?
    • Биотин

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    15
    Здравей
    Ползвала съм Приорин и Мерц драже. Приорина си е само за косата, докато Мерц дражетата са за нокти и кожа също, добре ми повлияха. Останах доволна и от двата вида

  3. #3
    Junior Member Viva's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    1
    Привет! За косата много важни са витамините В2 ,В3 , В5 , В6 (за себорея и суха кожа), В9 (бърз растеж и гъстота), Витамин В12, фолиева киселина, Витамини А и Е Също така внимавайте да не търкате силно кожата на главата, изсушавайте по естествен начин косата , правете масаж на главата

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Dec 2015
    Публикации
    15
    Пия Фитовал по 1 на ден, но за уау ефект не мога да говоря....

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    23
    Няколко месеца преди да си присъдя коса и аз пих Приорин витамини изписани ми от дерматоложката изпих 3 кутии ,но никакъв ефект все пак наследствен косопад .. ,но при другите видове косопади има ефект много хора са доволни особенно помага при жените .

  6. #6
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    5
    Не само при жените има ефект има комбинации за мъже, които също помагат, но за наследствения косопад разбира се немога да кажа.

  7. #7
    Junior Member
    Регистриран
    Dec 2019
    Публикации
    5
    Тк имам косопад (според повечето е андрогенен, но лекар каза че е и наследствен, с разреждане на косата по темето, но не до оголване, на 44 години съм), до момента пих:
    - биотин на таблетки, чиста форма от 10000 микрограма на NuU Nutrition - без особен ефект
    - чистМега Жен шен, китайски на Scitec Nutrition - не видях ефект
    - Ревалид - капсули - три месеца - никакъв ефект
    - WOW на Виталис - едни розови капсули - никакъв ефект
    - в момента Приорин - но не виждам промяна.

    Ще докладвам периодично.

    Иначе ползвах серията Алпецин - нито косъм не се появи, както от Тоника, така и от шампоана, дори им писах и те останаха сърдити едва ли не, че не виждам аз ефекта, а всички били доволни.

    В момента мажа тоника на Ревалид и си мия косата с шампоан Ревалид - не намирам особена промяна.

    Ползвах и две опаковки на Здраве шампоана против косопад, и този с активен въглен и хинин. Не можах да преценя.

  8. #8
    Junior Member
    Регистриран
    Dec 2015
    Публикации
    15
    Quote Originally Posted by nikk_bs View Post
    Тк имам косопад (според повечето е андрогенен, но лекар каза че е и наследствен, с разреждане на косата по темето, но не до оголване, на 44 години съм), до момента пих:
    - биотин на таблетки, чиста форма от 10000 микрограма на NuU Nutrition - без особен ефект
    - чистМега Жен шен, китайски на Scitec Nutrition - не видях ефект
    - Ревалид - капсули - три месеца - никакъв ефект
    - WOW на Виталис - едни розови капсули - никакъв ефект
    - в момента Приорин - но не виждам промяна.

    Ще докладвам периодично.

    Иначе ползвах серията Алпецин - нито косъм не се появи, както от Тоника, така и от шампоана, дори им писах и те останаха сърдити едва ли не, че не виждам аз ефекта, а всички били доволни.

    В момента мажа тоника на Ревалид и си мия косата с шампоан Ревалид - не намирам особена промяна.

    Ползвах и две опаковки на Здраве шампоана против косопад, и този с активен въглен и хинин. Не можах да преценя.
    Доста неша си изпробвал, много хора са така, но растеж на нова коса не очаквай , донякъде косопада може да спират и донякъде по-слабите косми да заздравят , това е ефекта.
    Генетиката си е генетика

  9. #9
    Junior Member
    Регистриран
    Dec 2019
    Публикации
    5
    Quote Originally Posted by Vipe View Post
    Доста неша си изпробвал, много хора са така, но растеж на нова коса не очаквай , донякъде косопада може да спират и донякъде по-слабите косми да заздравят , това е ефекта.
    Генетиката си е генетика
    Аз затова реших да напиша с подробности какво е ползвано, за да могат и други да четат.

    И тк още не съм се решил на трансплантация, което вероятно ще сторя до края на годината, продължавам с мазила разни...Поне знам че съм пробвал. Та, от днес ми донесоха от Турция един лосион - Дилан, който се маже 2 пъти ду, в продължение на три седмици, като го дават и за проблемни бради. Ще прикача картинка на опаковката, дано се вижда. Мирише доста неприятно, но няма да припадаме сега 😁😁

    И аче ми е интересно да разбера, дали някой не е ползвал Змийско мляко за косопад?
    Attached Images Attached Images  

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •