ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 4 of 4

Thread: Тънка коса Проблем!!!

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    2

    Тънка коса Проблем!!!

    Здравейте на всички
    Разгледах форума но не намерих такава тема. Та проблема ми е, че имам вече много тънка коса. Преди години косата ми беше по-гъста и силна, а сега кошмар Какво ли не използвах - шампоана, балсами, маски, но уви нищо не помага да си върна гривата.......... Дайте съвети моля!

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • TURHAIR др Дженгиз мнения

    Най-популярни теми:

    • Присаждане на коса при жени
    • Хомеопатия и косопад
    • Косопад след раждане
    • Андрогенен косопад при жени
    • Тънка коса Проблем!!!

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    15
    Здравей
    На преглед ходила си, виж как си с хормоните, може да се дължи на хормонален дисбаланс. На диети ако си се подлагала това също може да е причина, постояния стрес, някои лекарства.
    Изтъняването на косъма е наистина проблем. Приемай повече протеини, желязо, цинк, биотин, прави си масаж на главата за стимулация на кръвообращение.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    2
    Quote Originally Posted by DoRe View Post
    Здравей
    На преглед ходила си, виж как си с хормоните, може да се дължи на хормонален дисбаланс. На диети ако си се подлагала това също може да е причина, постояния стрес, някои лекарства.
    Изтъняването на косъма е наистина проблем. Приемай повече протеини, желязо, цинк, биотин, прави си масаж на главата за стимулация на кръвообращение.
    Благодаря DoRe
    на преглед не съм ходила, но в скоро време смятам а го направя, колкото и да нямам време. За храненето как да се храниш нормално, като все тичам нанякъде гледам да сложа нещо в устата само, но вече наистина ще трябва да си обърна внимание.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    3
    И аз имам проблеми с косата, всякакви изследвания си правих....нищо. Отгоре ми оредя косата.Незнам каква е причината. Всяка сутрин по лъжица мед с малко сок от лимон приемам за подсилване на имуната система.

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •