ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 4 of 4

Thread: Minoxidil има ли някакъв ефект?

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    6

    Minoxidil има ли някакъв ефект?

    Да попитам за Minoxidil, ползвалили сте и има ли ефект от него, странични ефектии т.н.

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • Витамини за коса
    • Minoxidil има ли някакъв ефект?
    • сао палмето за косопад мнения
    • Финастерид без рецепта?
    • Биотин

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    10
    И аз ще се радвам някой да отговори! Ще го ползвам след около 2 месеца.така ми каза доктора в турция! Каза,че ефектта от него ще е добър,но и пия едни добавки само за мъже !

  3. #3
    Administrator Sirius's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    24
    Ако се използва Minoxidil правилно и ефективно ще има резултат, ако не се използва правилно може да окаже нежелателен ефект. Първо са го открили за лечение на високо кръвно налягане, но се забелязало, че има ефект и върху косата, прави косъма по-дебел. Ако се използва голямо количество миноксидил дълго време ще окаже негативен ефект, като предизвика косопад. Затова е важно да се използва точното количество за точно определно време. Някои се пристрастяват е незнаят кога да спрат. Както всяко лекарство дозата и продължителността на употреба са най-важни за да има точния ефект.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Dec 2015
    Публикации
    15
    Здравейте на всички! Аз самият използвах миноксидил малко повече от година, мога да кажа, че донякъде помогна, въпреки че резултат започна да се появява след месец и половина, но може да е защото го ползвах само вечер, преди лягане, а в инструкциите се препоръчва два пъти на ден. Последните 3 месеца не го използвам.

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •