ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 5 of 5

Thread: Присаждане на коса естетика

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2018
    Публикации
    1

    Присаждане на коса естетика

    Привет. Имам съмнения за клиниката, наблягат на интернет и социалните медиий като използват уж известни хора то е ясно че за пари е правят цялата тази работа.
    Но Защо е толкова евтино при тях присаждането, каква е далаверата в цялата тази работа.

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • Клиника Estethica
    • dr serkan aygin clinic
    • Clinicana Турция
    • Турмед Сървисиз Мнения
    • Медикъл Караджъ Турс - Medikara

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2016
    Публикации
    4
    Да агресивна реклама си правят, ниски цени предлагат, със сигурност има далавери.
    Явно някакви шофьорчета и студентчета хванати от улицата ще те оперират за тези пари. Със сигурност доктор не прави присаждането....

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    11
    Българина се интересува само от евтиното, което е жалко затова и такива като тази клиника, която освен тук другаде няма къде да пробие с такъв прост народ като нашия и знаят, че в милата ни родина никакви закони няма и няма кой да им търси сметката или да ги обвинява !!!

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    23
    По принцип от дълго време следя клиниката и имам информация. има една госпожица/госпожа българска туркиня, която уж със всеки един пациент е приятелка, подмазва се на всички само и само да се хващат на въдицата повече хора .....
    един познат ми сподели, че това не е предпочитана клиника в турция, дори спада към некачествените, а тук в българия си създават имидж на “най- добрата в клиника”
    в тази клиника доктор не извърши операции по присаждане, какво друго да се каже сами си правете сметката на кого се доверявате.

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    7
    здравейте
    тук може да намерите линк с видео от клиниката

    ясно се вижда кой им прави операциите, даже за такъв риск и някакво момченце (никакъв лекар няма) да ми прави цялата операция то и 1400 евро си е много даже,
    Аз и за без пари няма да се съглася - това е здраве бе хора, ако се случи нещо, кой доктор ще носи отговорност, като няма такъв.
    какъв мръсен бизнес, някой хора без да имат срам даже рекламират из нета че са си присадили коса при тях направо публично да се линчуват, продажници, аз ако бях не бих споделил подобно нещо, щях да потъна в земята.
    Name:  est.jpg
Views: 2250
Size:  27.6 KB

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •