ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 2 of 3 ПървиПърви 123 ПоследноПоследно
Results 11 to 20 of 21

Thread: Присаждане на коса в Турция

  1. #11
    Junior Member дон's Avatar
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    29
    д-р ердоган или д-р демир ?

    Чудя се между двамата за трансплантация. Гледам много българи при Демир ходят, доволни са. За Ердоган нямам много информация и лични мнения. мерси

  2. #12
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2016
    Публикации
    1
    Моята мъка - http://caglarkorkmaz.com/
    Не ходете в тази " клиника " !
    Всъщност клиника не е, а е отделение ( като в нашите болници дето доплащаш 30 лв на ден за "лукс " ) в претъпкана градска болница, на 130 км от Истанбул, оборудвано като фризьрски салон.

    Имах резервация от Бг, платих си чинно 2500 евро и ...
    Доктора , който ще видите на снимката ако отворите сайта, се появи за малко първия ден.
    Процедурата бе два дни по 5- 6 часа. Всичко правеха сестрите , докторът само половин час ми дупчи темето, през това време тел му звънеше непрекъснато - къде му го държеше сестрата, къде той си го вдигаше. Сигурно се досещате, че бе в цивилни дрехи ?
    Сестрите също - едната имаше маска на устата, другата ми кашляше в раните, едната бе с прибрана коса, другата вееше къдрици ...
    Все едно бях във фризьрски салон.
    Най -лошото бе, че не знаеха дума английски , ерго инструкции - нула. Имаше връзка по тел с преводачка , кога се свържеш кога - не.
    Принудих се от гугъл да извадя 50 думи и да впрегна всички турцизми които знам за да се разбираме за елементарни неща. Загуби се в превода какво да направя за да не ми се подуе чудовищно лицето. И мн други ядове имаше, но няма смиъл да ви занимавам
    Мъка

    За резултата още не знам , сега е 3-ят ден, с подуто лице и червена глава страдам кротко вкъщи.
    Последно редактирано от Postradal v Turkey; 04-22-2016 at 11:41 PM.

  3. #13
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    19
    Това, че си попаднал на такива си е твоя грешка, кой да чете, трябва да се събира информация момчета, аз също бях в турция но попаднах на един от най- добрият доктор и екип, преводач постоянно имаше, внимание и клиника на ниво, и съм изключотелно доволен. Та името ти по правилно ще бъде 'postradal pri caglarkorkmaz'
    Като се разровиш малко по нета не е трудна да намериш инфо и мнения.
    Като ето този списък, който е наистина в голяма услуга на всеки решил да се подложи на такава процедура! Там където си бил е под Номер 11 и не е никакъв лекар

    Къде се извършват операции в Турция без доктор или ако има такъв, то той не взима никакво участие в операциите, които се извършват от техници или лица представящи се за доктори:
    1. Estepera
    2. Taksim Hair
    3. Rota Hairtransplant center
    4. Serkan Aygin clinic
    5. Ethica
    6. Estethica
    7. Medical park hospital
    8. Avrasya hospital
    9. Medicana
    10. Maral Hair clinic
    11. Beyhekim hastanesi -Caglar Korkmaz
    12. Memorial hospital
    13. Hairasya
    14. Bogazici Tip Merkezi
    15. Estehair
    16. Istanbul Hair Center
    17. Istanbul Hair Clinic
    18. Estemylife
    19. Hisar Hastanesi
    20. Damla Tip Merkezi
    21. Estepalace
    22. Avcilar hospital
    23. Gaziosmanpasa hospital
    24. Dora hospital
    25. Estemedica
    26. Royal hairtrans
    27. Cevre Hospital
    28. Florence Nightingale Hospital
    29. Sifa Hastanesi
    30. MD Hair Center
    31. MEGA HAIR TRANS
    32. Cosmedica
    33.KAS TIP MERKEZI
    34. Medikara (медикал караджъ)
    35.ROTALIFE
    36.Dr.SERKAN AYGIN CLINIC
    37.ESTETHICA
    38.CLINICANA


    Доктори, който правят операции
    1. Dr. Erdogan - ASMED
    2. Dr. Keser - DERMA PLAST
    3. Dr. Demir - TURHAIR
    4. Dr.Doganay
    5. Dr. Civas - CIVAS HAIR TRANSPLANT
    Последно редактирано от Sirius; 01-31-2017 at 12:13 AM.

  4. #14
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    1
    Жалко, че хората не четат, не се интересуват а се втурват, сега поне има много информация, гледам този форум много е полезен, мнения, писах си даже с някой и от момчететата тук,където са ходили на операция.

  5. #15
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    3
    Здравейте на всички.
    Четох колкото четох, насочих се към турция и не мога да взема решение къде да си присадя коса. Помагайте имам нужда от съвети къде е по- добре и защо, има ли специфични подробности, които трябва да се знаят и т.н.

  6. #16
    Member BoJko's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    40
    Здравей Mattix
    Отворил си и тема със същият въпрос... http://www.kosopad.bg/forum/showthread.php?t=111
    Последно редактирано от BoJko; 02-26-2017 at 10:26 PM.

  7. #17
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    4
    Според мен най- добрият вариант за присаждане като направя сравнения до момента е при
    д-р Демир. Аз поне така виждам нещата.

  8. #18
    Junior Member
    Регистриран
    May 2016
    Публикации
    15
    Здравейте , 2016 май месец бях в Истанбул за трансплантация на коса ( към 4000 фоликула ) при д-р Демир . Имам вече краен резултат ( след 1 година казаха че се разбира крайния резултат ) .Резултата е видим и съм много , много доволен По нищо не личи че е присъдена и стои много добре , мога да споделя снимки който желае и да съдействам с нужната информация за всичко свързано с трансплантацията и пътуването до Истанбул. Екипа им е млад като цяло , но знаят много добре какво правят и са професионалисти в това .Оставям телефон за връзка - постоянен номер 0876462649
    Добавете ме във вайбър ,ако искате да споделя снимки преди и след трансплантацията

  9. #19
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2018
    Публикации
    3
    Здравейте, Момчета!
    Обмислям да си направя трансплантация на коса в Турция, някой може ли да каже, колко пари излиза самата операция и най-вече медикаментите след оперативната намеса?
    Чета тук, че приемате витамини, ползвате спрейове разни...те само докато трае лечението ли са, или се пият до живот?Ако курса за лечение след операцията е примерно 6м няма проблем, но ако тези медикаменти са до живот, тогава много ще се замисля.Та, интересува ме, какви пари да си приготвя за операцията, и колко излизат медикаментите, които се пият/пръскат след нея!

  10. #20
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    31
    Quote Originally Posted by CooolBox View Post
    Здравейте, Момчета!
    Обмислям да си направя трансплантация на коса в Турция, някой може ли да каже, колко пари излиза самата операция и най-вече медикаментите след оперативната намеса?
    Чета тук, че приемате витамини, ползвате спрейове разни...те само докато трае лечението ли са, или се пият до живот?Ако курса за лечение след операцията е примерно 6м няма проблем, но ако тези медикаменти са до живот, тогава много ще се замисля.Та, интересува ме, какви пари да си приготвя за операцията, и колко излизат медикаментите, които се пият/пръскат след нея!
    Здравей, цената за операцията е относително нещо, зависи при кой доктор ще се правиш, при едни е по- скъпо, при други не толкова, зависи от това дали ще си в клиника където те правят само техници ( там е по- евтино ) или ще си при доктор, зависи и колко присадки ще ти сложат. Около 1 година според мен е добре да се ползват витамини, добавки, то не само за присадената коса , а за цялата коса е добре. Цената също зависи , от това какво ще ти препоръчат и колко дълго ще се използва. До живот няма кой да те задължи да ползваш витамини и спрейове, не е задължително. Успех

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •