Привет хора

Ще помоля за съвет от хората подложели се на интервенция с присаждане на коса.
На 29 години съм.. от 21..22 годишна възраст съм усетил ,че оплешивяването ще ме сполети...Няма да се правя на непукист и да казвам ,че не ме интересува(комплекс ми е)...
През тези 7..8 се интересувам силно от забавяне на процеса... хранене шампоани, как данамаля нивото на dihydrotestosterone (зелен чай, бадеми, омега 3 и прочие) без да посягам към saw palmetto, finasteride, minoxidil...
Вероятно е имало положителен ефект малко или много...но сякаш вече не съм в зоната си на комфорт... косата взе да става рехава (оредя) на очакваните места... не се подстригвам много късо(карам го леко неглиже...)...но ми е дерт ГОЛЯМ...
Преди две години няма да упоменавам в коя клиника бях в София почти се престраших...но се отказах заради резултатите и цените макар да имаше сериозно омайване от тяхна страна..(че били ТОП)
От доста време събирам по някои лев всеки месец..събрал съм близо 14000 лева(кола не съм си купил все още поради проблема с косата)... Та въпроса ми е... към кой лекар да се насоча???... Аз мисля за трима :д-р Цветалин Зарев (Галатея София - Цветелин зарев разполага със снимки с вълшебни резултати, но цена от 4 euro графт ми се струва непосилна...),
Turhair Демир(най-посещаваният май от България.. ) или asmed clinic dr koray erdogan(Цената също е висока около 10000euro ще се нуждая от още събиране)...
Ще помоля и за мнение как да процедирам...

Благодаря предварително.

Извинявам се ,че написах дълго съобщение, но малко ми е тежко и исках да споделя...

Последните теми:

  • Най-добрата клиника за присаждане на...
  • Най-добрите клиники за присаждане на...
  • Лек за косопад
  • Най-добрата клиника за присаждане на...
  • Андрогенна алопеция при жени

Най-популярни теми:

  • Косопад и щитовидна жлеза
  • Подстригване и каква прическа след...
  • Как се борите с косопада на петна?
  • Защо побелява косата
  • Заболявания на скапла и загуба на коса