ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 4 of 4

Thread: Голямото лутане без резултат...

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Jul 2019
    Публикации
    3

    Голямото лутане без резултат...

    Привет хора

    Ще помоля за съвет от хората подложели се на интервенция от присаждане на коса.
    На 29 години съм.. от 21..22 годишна възраст съм усетил ,че оплешивяването ще ме сполети...Няма да се правя на непукист и да казвам ,че не ме интересува(комплекс ми е)… През тези 7..8 се интересувам силно от забавяне на процеса... хранене шампоани, как данамаля нивото на dihydrotestosterone (зелен чай, бадеми, омега 3 и прочие) без да посягам към saw palmetto, finasteride, minoxidil...
    Вероятно е имало положителен ефект малко или много...но сякаш вече не съм в зоната си на комфорт... косата взе да става рехава (оредя) на очакваните места... не се подстригвам много късо(карам го леко неглиже...)...но ми е дерт ГОЛЯМ...
    Преди две години няма да упоменавам в коя клиника бях в София почти се престраших...но се отказах заради резултатите и цените макар да имаше сериозно омайване от тяхна страна..(че били ТОП)
    От доста време събирам по някои лев всеки месец..събрал съм близо 14000 лева(кола не съм си купил все още поради проблема с косата)... Та въпроса ми е... към кой лекар да се насоча???... д-р Цветалин Зарев (Галатея София - Цветелин зарев разполага със снимки с вълшебни резултати, но цена от 4 euro графт ми се струва непосилна...),
    Turhair Демир(най-посещаваният май от България.. по приемлива сума) или asmed clinic dr koray erdogan(Цената също е висока около 10000euro ще се нуждая от още събиране)...
    Ще помоля и за мнение за тримата споменати от мен или евентуално друг доктор... струва ли си??

    Извинявам се ,че написах дълго съобщение , но ми е нервно заради проблема....

    Благодаря предварително.

    Последните теми:

    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени
    • TURHAIR др Дженгиз мнения
    • Asli Tarcan Clinic

    Най-популярни теми:

    • Присаждане на коса в Турция
    • Присаждане на коса в турция мнения
    • Присаждане на коса при Dr.DEMIR мнения
    • Искам присаждане на коса
    • Грижи след операция присаждане на коса

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Aug 2018
    Публикации
    8
    И аз така, по наследство имам косопад, започна с постепенно оредяване. Чудех се какво да правя, използвах каквото се предлага за косопад, но косата не се сгъсти. Разбрах в последствие за присаждането, от там за турция, че много ходят и резултатите им добри. Аз се насичих към доктор, не заради цената. Всеки сам решава къде ще бъде за него най- добре.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Age
    40
    Публикации
    15
    Здравей
    Няма за какво да се отчайваш, всичко има решение и най- сложната математическа задача
    От собствен опит за мен
    dr.Demir е доктор, които наистина си заслужава , dr.Erdogan също е добър, и преди съм го казвал....
    за д-р Зарев нищо не мога да кажа, нямам наистина информация, тъй като живея в Англия.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Jul 2019
    Публикации
    3
    Благодаря за вдъхнатата увереност. Ще изчакам още някои др месец и мисля да направя някаква крачка...Страх не страх..клишираната поговорка е актуална "Ако не рискуваш нищо, не печелиш нищо!" с доктор Демир мисля да се свържа, че да видим..

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •