ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 5 of 5

Thread: Турмед Сървисиз Мнения

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2019
    Публикации
    1

    Турмед Сървисиз Мнения

    Здраейте. Тъй като виждам че все повече хора разкриват и пишат за разни мошеници и измамници в тази сфера с естетичните операци, присаждането на коса и не само.
    Ами и аз се включвам да внимавате с поредните мошеници - фирмата турмед сървисиз (TurMed Services), използват името на една турска болница Memorial.
    Опитват се да се правят че уж сякаш работата им е е да помагат на хората, но това не е така.
    На 100% е сигурно, че предлаганите от тях процедури за присаждане на коса, са без да има лекари , мисълта ми е че това не са доктори които да правят операции. Водят някакъв доктор от турция dr.soner tatlidede да прави консултации, а той не никога не правил операции за присаждане на коса!
    Главно гледам се занимават с инвитро и ако лъжат и при инвитрото е супер скандално, срам нямат.
    Директно ще сигнализирам за това което правят!

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • Клиника Estethica
    • dr serkan aygin clinic
    • Clinicana Турция
    • Турмед Сървисиз Мнения
    • Медикъл Караджъ Турс - Medikara

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    11
    Напълно си прав. Дори посочват някакви евтини цени , но после си правете сметката, че поне около 5000 евро ще кихнете за да се поправите и да се коригират поразиите...

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Jun 2018
    Публикации
    10
    Quote Originally Posted by Shvedo717 View Post
    Здраейте. Тъй като виждам че все повече хора разкриват и пишат за разни мошеници и измамници в тази сфера с естетичните операци, присаждането на коса и не само.
    Ами и аз се включвам да внимавате с поредните мошеници - фирмата TurMed Services, използват името на една турска болница Memorial. На 100% е сигурно, че предлаганите от тях процедури за присаждане на коса, са без да има лекари , мисълта ми е че това не са доктори които да правят операции. Директно ще сигнализирам за това което правят!
    Разбира се, че ще те пратят на трансплантация без доктори, какво очаквате от подобни мошеници?!?!

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2018
    Публикации
    7
    Quote Originally Posted by Zovdik View Post
    Напълно си прав. Дори посочват някакви евтини цени , но после си правете сметката, че поне около 5000 евро ще кихнете за да се поправите и да се коригират поразиите...
    Какви са тия!!! Искайте си парите обратно, ще ти правят поразии по главата, как ли пък не

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    11
    Любопитно ми е дали намират клиники, в които доктори не оперират или доктор не прави инвитрото?!!

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •