ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 3 of 3

Thread: Присаждане на коса в Турция

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2018
    Публикации
    1

    Присаждане на коса в Турция

    Здравейте,
    от доста време обмислям да си присадя коса, но винаги съм се колабаел. Сега смятам да опитам, на 34 години съм, но при мен проблемните зони не са никак малки. Притеснява ме, че крайният резултат няма да е този, който ми се иска. Ще съм благодарен, ако някой изрази компетентно мнение, относно дали си заслужава да се захващам. Иначе съм се насочил към др. Демир ( съдейки по изчетеното тук, той е една от най-добрите алтернативи).
    Благодаря предварително на всички !

    Последните теми:

    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени
    • TURHAIR др Дженгиз мнения
    • Asli Tarcan Clinic

    Най-популярни теми:

    • Присаждане на коса в Турция
    • Присаждане на коса в турция мнения
    • Присаждане на коса при Dr.DEMIR мнения
    • Искам присаждане на коса
    • Грижи след операция присаждане на коса
    Attached Images Attached Images    

  2. #2
    Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    42
    Привет приятел,
    От снимките колкото се вижда , имаш шансове за запълване , но колко като цяло незнам, доктора при който си, ще знае и ще прецени най- добре .
    Разбира се колкото проблемната ти зона е по- голяма по - трудна ще стане нейното гъсто запълване, зависи и отзад от донорската каква е косата там, в добро състояние ли е , от организма ти, защото само от един доктор чудеса не може да се очакват. Не винаги може да се получи добър резултат, това е истината. Важно е ти какво очакваш от операцията и какво за теб ще бъде добър резултат и да те удовлетворява. Някои и на малкото са доволни, другите и на много добро състояние може да не са доволни. Така както си бил естествено преди да имаш проблем с коспада , не очаквай точно по същият начин да бъдеш след операцията, но ще наподобява предишното ти състояние.
    Ти ще си решиш за себе си и от очакванията ти , дали да го направиш или не. Но има и друго положение със сигурност ще бъдеш по- добре отколкото си сега. Обикновено отпред и по средата на главата се покрива добре , с темето може да имаш проблем, но при мъжете над 50 % го има този проблем , но това може да се преживее, зависи от косата в донорската.
    За естетическите процедура гаранции няма , а ако някой дава такава , просто се засмей и подмини, без риск няма печалба.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    May 2016
    Публикации
    15
    Quote Originally Posted by mania View Post
    Здравейте,
    от доста време обмислям да си присадя коса, но винаги съм се колабаел. Сега смятам да опитам, на 34 години съм, но при мен проблемните зони не са никак малки. Притеснява ме, че крайният резултат няма да е този, който ми се иска. Ще съм благодарен, ако някой изрази компетентно мнение, относно дали си заслужава да се захващам. Иначе съм се насочил към др. Демир ( съдейки по изчетеното тук, той е една от най-добрите алтернативи).
    Благодаря предварително на всички !
    Да заслужава си колега , аз на 30 си направих такава трансплантация при Демир и се радвам че се реших , който желае мога да споделя снимки от преди и след трансплантацията ,пишете на лично съобщение или във месенджър . Успех на всички ! https://m.facebook.com/radostin.ivanov.5832

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •