ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 2 of 2

Thread: Проблем оплешивяване, съвети

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Публикации
    1

    Проблем оплешивяване, съвети

    Здравейте
    Преди около 8 месеца забелязах косата ми да става по рядка.По принцип косата ми е гъста, но започна оредяването да става по-забележимо.

    предполагам, че при мен оплешивяването е генетично, тъй като от страна на баща ми има такъв проблем. Мислех, че съм добре, докато не минах 32 и се показаха признаците.
    Първоначално си мислех, че е нещо временно и не е нищо сериозно, дължащо се на стреса. Мислех, че след като премине стреса, ще се оправя, тъй като началото беше много внезапно и преди това нямаше никакви признаци.
    Имам и други съмнения..известно време пиех добавки за тренировки протеини, креатин. Спрях ги след като забелязах косопада.По принцип , ако тези добавки по някакъв начин предизвикаха това генетично оплешивяване, тогава това означава ли, че няма връщане назад? След като се задействало веднъж , дори и да спра тези добавки, ще продължи ли ?

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • Отзиви и впечатления от финастерид
    • Нужда от съвет!
    • Пушене и алкохол
    • Оплешивяване - Профилактика
    • Има ли значение дължината на косата

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    8
    Не съм чувал подобни добавки да задействат косопад и то ако генетично е заложено. В началото винаги си мислеш, че не е нищо сериозно докато се засили все повече и повече падането.

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •