ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 9 of 9

Thread: Нужда от съвет за присаждане на коса

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2018
    Публикации
    1

    Нужда от съвет за присаждане на коса

    Здравейте на всички
    От дълго време наблюдавам форума.
    Аз съм на 32 и страдам от андрогенен косопад почти от 6 години. Всъщност това е причината да не се чувствам добре.
    Бях качил малко килограми, но отслабнах, това е друга тема вече, сега съм обсебен от загубата на косата ми.
    Реших да направя проучване и да си направя операция присаждане на коса.
    Направих няколко консултации и проучих из нета за процедурата, методите, възможности, които има и най-важното докторите, които извършват присаждане и се надявам да ми оправят косата.
    Все още не съм избрал при кого.Сигурно всеки в моето положение ще е пред дилема. Живея в Англия, тук цените ми идват скъпи.Ще съм благодарен за мнения и препоръки.

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • храни които блокират ДХТ
    • Нужда от съвет за присаждане на коса
    • Сърбеж и възпаление на скалпа
    • Кога мога да тренирам след операцията
    • себорея и наследствен косопад

  2. #2
    Member BoJko's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    40
    Добре дошъл.
    Благодаря, че споделяш своята история.Момчетата от форума, които имат някакъв опит ще дадат мненията си.
    Присаждането на коса е процедура, която има за цел да възвърне загубената коса, доколкото това е възможно, като при всеки човек резултата и удовлетвореността зависи от проблема, характеристиките на косата, организма и т.н. Така или иначе е добре, че имаш представа на какво ще се подложиш, направил си вече консултации и проучвания. Успех с избора от тук нататък.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    11
    И да си обсебен от косопада и да не си е факт и трябва да го приемаш нормално. Вече си се насочил какво да правиш, доста хора и тук от форума гледам ходят до южната ни съседка за присаждане, цените били достъпни,докторите били опитни и ефект имало.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    10
    Когато реших да се подложа на присаждането и търсех къде, живях по това време в чужбина
    Цените бяха доста високи. Разбрах за турция, в крайна сметка попаднах на много добро място и лекар, цената беше също много добра. Най-важното е че имам резултат.

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2018
    Публикации
    9
    Аз също смятам да направя присаждане

  6. #6
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    23
    Някъде цените са безбожно високи, явно зависи от стандарта на живот. Виж за турция там ходят от цял свят, доктори за които знам че са добри и работят качествено - Oztan,Demir, Keser.

  7. #7
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Age
    40
    Публикации
    15
    Аз също живея в Англия и когато се реших на операцията проучвах алтернативи, заради добрите отзиви, коренспонденцията, много добрата цена и най- важното доктора , начина по който работи и неговите резултати избрах Dr.Demir , не съм се чудил много, просто за мен беше най- добрата алтернатива и трябва да знаеш какво искаш и какво да очакваш. Наистина той е един от най- добрите лекари.

  8. #8
    Junior Member
    Регистриран
    May 2018
    Публикации
    2
    Здравейте, същия проблем и при мен. На 38 съм и последните 2-3 години много ми се ускори косопада. Някой от вас преминали през тази процедура живее ли в София? Бих искал да се запознаем лично и да поговорим, ако нямате нищо на против.

  9. #9
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Публикации
    6
    много хора гледам си присаждат коса, шефа ми също го гледам от няколко месеца променен добре е с косата, неможеш да речеш и разбереш, че е с присадена.

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •