ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 3 of 3 ПървиПърви 123
Results 21 to 30 of 30

Thread: Искам присаждане на коса

  1. #21
    Junior Member
    Регистриран
    Sep 2018
    Публикации
    4
    изчаках да видя какво ще стане, за късмет нищо ми няма нито на донорската, нито на присадената зона....просто от лекото наболяване се изплаших че нещо е станало.

  2. #22
    Junior Member
    Регистриран
    Sep 2018
    Публикации
    4
    Момчета започна да ми пада косата в повечко, при вас така ли е?!!!

  3. #23
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    18
    От това което си написал, по това време косата да пада е нормално. Повечко или по малко няма значение, относително е. При мен например половината опада, след това всичко си порастна

  4. #24
    Junior Member
    Регистриран
    May 2016
    Публикации
    15
    И при мен една част падна друга беше се прихванала побрано и тръгна да расте. А имаше космчета които изобщо не паднаха , а направи си тръгнаха. В предната част на главата най бързо и лесно се прехващат фоликулите

  5. #25
    Junior Member
    Регистриран
    Oct 2018
    Публикации
    4
    значи е така и аз бях чел че цялата коса не е задължително да опада, някои от косъмчетата не падат и си растат. навсякъде еднакъв е растежа

  6. #26
    Junior Member
    Регистриран
    Mar 2020
    Публикации
    4
    при мен една част падна, другата си започна да расте, в началото беше крехка косичката и изведнъж не порастна, а някак си на етапи, но ефекта след 1 година се вижда най- добре

  7. #27
    Junior Member
    Регистриран
    Mar 2020
    Публикации
    4
    Quote Originally Posted by Xristo View Post
    От това което съм виждал на мен ми харесват предните линии на Кесер, Демир и Озтан, и тримата работят и са добри с Fue техниката.
    На същото мнение

  8. #28
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2020
    Публикации
    1
    Здравейте! Имам няколко въпроса.В момента съм на 21 години и отпред косата ми се отдръпнала, а отгоре не ми е вече много гъста.На този етап мисля да изчакам 1/2 години преди да прибегна до присаждане на коса в Турция.Искам да видя дали с гола глава ще ми отива И исках да питам дали ако постоянно си бръсна главата после ще има някакви проблеми когато си присаждам коса (примерно при доктор Demir)

  9. #29
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    18
    Quote Originally Posted by sashko98 View Post
    Здравейте! Имам няколко въпроса.В момента съм на 21 години и отпред косата ми се отдръпнала, а отгоре не ми е вече много гъста.На този етап мисля да изчакам 1/2 години преди да прибегна до присаждане на коса в Турция.Искам да видя дали с гола глава ще ми отива И исках да питам дали ако постоянно си бръсна главата после ще има някакви проблеми когато си присаждам коса (примерно при доктор Demir)
    Здрасти
    Това че се бръснеш по мое мнение не виждам да създаде някакъв проблем при бъдещо присаждане. След присаждането няма да имаш нужда да се бръснеш😁

  10. #30
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    6
    Не съм фен на бръснещите глави, по- добре не го правете

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •