ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 1 of 3 123 ПоследноПоследно
Results 1 to 10 of 30

Thread: Искам присаждане на коса

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2018
    Публикации
    3

    Искам присаждане на коса

    Здравейте. На 37 години съм, започнах да забелязвам опадване на косата на около 20 години , но беше много малко по това време. Преди няколко години мислех да си присадя коса, но имах лични проблеми и се отказах. Сега обмислям да направя присаждане на коса fue , защото не искам белег отзад на главата с този стар метод Fut и бих искал да ми се покрие главата добре.
    Насочил съм се към Турция, заради цените и чух и проучих, че някои лекари са наистина добри. Какво мислите за присаждането?

    Последните теми:

    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени
    • TURHAIR др Дженгиз мнения
    • Asli Tarcan Clinic

    Най-популярни теми:

    • Присаждане на коса в Турция
    • Присаждане на коса в турция мнения
    • Присаждане на коса при Dr.DEMIR мнения
    • Искам присаждане на коса
    • Грижи след операция присаждане на коса

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    31
    Щом си се насочил и искаш отдавна да си присадиш коса, значи трябва да го направиш.За турция е добре, само внимавай към кой доктор и клиника ще се насочиш, проучи добре.Успех

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    18
    Аз съм с присадена коса и съм доволен от избора, който направих.
    Когато човек е взел решение и е сигурен трябва да го направи. Незнам каква е степента ти на оплешивяване и какво очакваш от пълно покритие.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    8
    Най-добре да избереш добър доктор и да поискаш съвет от колко присадки ще имаш нужда, колко ще може да се покрие и т.н.
    С Fue методиката добри резултати се постигат, тази Fut техника не е препоръчително, сам го каза белег отзад ще остане за цял живот.

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2018
    Публикации
    3
    Препоръки за доктор и къде да ме насочите. Информация четох различна. Няма да се правя по fut техниката, след като има по- добра техника fuе.

  6. #6
    Junior Member дон's Avatar
    Регистриран
    Feb 2016
    Публикации
    29
    Ето виж този списък.Това са доказани лекари, които извършват операции

    1. Dr.Erdogan - ASMED
    2. Dr.Keser - DERMA PLAST
    3. Dr.Demir - TURHAIR
    5. Dr. Civas - CIVAS HAIR TRANSPLANT
    6. Dr.Oztan - Hairline Clinic
    7. Dr.Kaya - MedicalArt

  7. #7
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2018
    Публикации
    9
    Обмислям и аз такава операцие с фуе техниката. Четох за тези доктори наистина са добри.

  8. #8
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    3
    Здравейте , преди време писах също тук във форума, от тогава ме интересува трансплантацията с фоликули.
    Бавно , но сигурно изтънява и отива назад предната ми линия. Ползвах хапчета, но спрях тъй като не мисля, че ми помагат.
    Стигна се дотам, че трябва да направя нещо, това наистина ме застарява.
    Искам да отида да ми направят FUE трансплантация така че да си оправя отпред косата.

    Кой лекар е добър с FUE трансплантацията и в оформяна на предни линии. Готов съм и в чужбина да отида, важно е за мен.

  9. #9
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    23
    От това което съм виждал на мен ми харесват предните линии на Кесер, Демир и Озтан, и тримата работят и са добри с Fue техниката.

  10. #10
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Age
    40
    Публикации
    15
    За мен това са едни от най- добрите доктори и Ердоган. При други е рисковано според мен....

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •