ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 2 of 3 ПървиПърви 123 ПоследноПоследно
Results 11 to 20 of 30

Thread: Искам присаждане на коса

  1. #11
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2018
    Публикации
    3
    Започнах да стеснявам кръга, взимам в предвидя мненията , за мен това е добре, така смятам че ще направя най- правилният избор

  2. #12
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2018
    Публикации
    9
    Andon какво става с теб, реши ли къде и какво ще правиш?

  3. #13
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2018
    Публикации
    3
    Момчета, аз искам да питам опасно ли е да се носи каска, след трансплантацията?
    Мога да си взема почивка 30-40 дни, но се притеснявам, после като се върна на работа, а там ми се налага да работя с каска, която не нося постоянно, но все пак ме е страх от това търкане дали мога да умъртвя присадките.Разбрах, че косата почва да никне след 3тия месец и тогава има ли опасност ако нося каска, макар и за малко?

  4. #14
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    31
    Quote Originally Posted by CooolBox View Post
    Момчета, аз искам да питам опасно ли е да се носи каска, след трансплантацията?
    Мога да си взема почивка 30-40 дни, но се притеснявам, после като се върна на работа, а там ми се налага да работя с каска, която не нося постоянно, но все пак ме е страх от това търкане дали мога да умъртвя присадките.Разбрах, че косата почва да никне след 3тия месец и тогава има ли опасност ако нося каска, макар и за малко?
    Поне 1 месец е добре да не слагаш каска, след това щом не си постояно с нея е добре . Растежа някъде след 3 - 4 месеца ще почне, щом за малко ще я слагаш предполагам проблем няма да има.

  5. #15
    Junior Member
    Регистриран
    Jul 2018
    Публикации
    8
    Quote Originally Posted by Andon View Post
    Започнах да стеснявам кръга, взимам в предвидя мненията , за мен това е добре, така смятам че ще направя най- правилният избор
    Оперира ли се вече ? Как взе решението при кой доктор? Аз съм на същото положение

  6. #16
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    17
    Най- правилният избор е твоя си избор, главата и косата са си твои и какво ще правиш ти решаваш. Решението ти трябва да зависи от доктора, опита,резултатите, мненията, цената

  7. #17
    Junior Member
    Регистриран
    Jul 2018
    Публикации
    8
    Да съгласе съм Trifonov, но искам да питам и другите все пак

  8. #18
    Junior Member
    Регистриран
    Sep 2018
    Публикации
    4
    Здрасти
    Аз съм вече 5 седмици от трансплантацията, 2800 присадки ми сложиха.
    Вчера реших да се подстрижа и им казах специално да не минават с машинка там където ми взеха коса отзаде донорската. Въпреки това, се отплесна и малка част мина с машинката.
    Притесних се да не стане нещо там. Знам,че доктора каза, че може да се подсртигва тази област с машинки за подстригване след месец- месец и половина. възможно лие да се повреди донорската част след толкова време след операцията има ли опасност?

  9. #19
    Junior Member bg123's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    35
    Как ти е донроската зона? По принцип не би трябвало да има проблем след толкова време, но зависи как ти чувстваш кожата си, да не се раздразнила само.

  10. #20
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    31
    Quote Originally Posted by new View Post
    Здрасти
    Аз съм вече 5 седмици от трансплантацията, 2800 присадки ми сложиха.
    Вчера реших да се подстрижа и им казах специално да не минават с машинка там където ми взеха коса отзаде донорската. Въпреки това, се отплесна и малка част мина с машинката.
    Притесних се да не стане нещо там. Знам,че доктора каза, че може да се подсртигва тази област с машинки за подстригване след месец- месец и половина. възможно лие да се повреди донорската част след толкова време след операцията има ли опасност?
    За какво се притесняваш, не би трябвало да е проблем за донорската зона
    гледай да пазиш присадената коса,да не са ти дръпнали някои и друг косъм:

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •