ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 2 of 2

Thread: Моето мнение за Dr.Emrah Cinik

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Публикации
    1

    Exclamation Моето мнение за Dr.Emrah Cinik

    Здравейте

    Искам да споделя мнението си за dr.Emrah Cinik.Надявам се така да бъде полезен на други като мен.
    Разглеждах по интернет за присаждане на коса, тъй кати се бях решил сериозно на тази операция. След търсене и четене попаднах на Dr.Emrah Cinik.
    Имаше коментари за него в един от чуждестранните форуми.
    И реших да отида при него, цената ми дойде евтина....
    Първоначално имахме проблеми с езика, тъй като нямаше преводач с български.Горе- долу се разбрахме.
    Бях изненадан също , че в деня в който ме оперираха имаше още 8-10 човека. Попитах как е възможно в един и същи ден да се оперират едновременно толкова души?! отговор не получих, така или иначе повечето неща неразбрах, тъй като доктора няма време да обърне на всички едновремено нужното внимание. Просто си поредният пациент, всичко се прави на конвер, почувствах се наистина ужасно. Никакво внимание и отношение както от доктора, така и от екипа.
    Споделят във форумите от цял свят неговите тролове само добри отзиви, но всичките са фалшиви сам си пише отзивите, работят толкова лошо и имат недобри резултати.Особено по чуждите форуми най- вече на английски и руски е пълно с нереални мнения, от хора които работят за тях и така си намират пациенти.
    Като цяло не съм доволен и не го препоръчвам. Операцията не мина както очаквах като на нормален човек, с нормално отношение и внимание, както трябва да бъде с един пациент.
    https://www.baldtruthtalk.com/thread...h-Cinik-Turkey

    https://www.realself.com/review/ista...-choose-clinic

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • д-р Серкан Айгън
    • Dr.Soner TATLIDEDE ( д-р Сонер...
    • Dr.CIVAS
    • Dr.DEMIR
    • Моето мнение за Dr.Emrah Cinik
    Последно редактирано от Stoynov; 11-24-2017 at 04:09 PM.

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    31
    Не е тайна вече това за въпросният Dr.Emrah Cinik. Много некачествено работи, всички вече са наясно с интернет пропагандата му по форумите. Това е един от лекарите с най- ниско качество на работа.

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •