ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 2 of 2

Thread: Моля за съвет

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Jun 2017
    Публикации
    2

    Моля за съвет

    Добър вечер на всички. Към всички жени страдащи от андрогена алопеция или андрогенен косопад,имам въпрос. С изключение на космите на главата, в други части на тялото има ли изтънявана на космите. От няколко години бях сигурна, че имам дифузен косопад. Имам съмнения, тъй като сега имам изтъняване на космите по цялото тяло. Ръце, крака, вежди. Хормоните на щитовидната жлеза са в норма.
    Докторите казват, че при Андр.алопеция космите увеличават растежа си и дебелина си навсякъде, освен на главата. Но аз реших да се изясни.
    Досега съвета от лекаря е спрей миноксидили и това е !

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • TURHAIR др Дженгиз мнения

    Най-популярни теми:

    • Присаждане на коса при жени
    • Хомеопатия и косопад
    • Косопад след раждане
    • Андрогенен косопад при жени
    • Тънка коса Проблем!!!

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Location
    Sofia
    Публикации
    16
    Здравей, June.
    Да, андрогенната алопеция може да обхване цялото окосмяване на тялото - това е следващата фаза на заболяването и е добре да вземеш по-сериозни мерки за неговото лечение. Миноксидилът не винаги успява да помогне. Не знам какъв специалист си посетила, за да ти дава този съвет въпреки, че положението се влошава. Ако искаш мога да ти препоръчаам моята лекарка трихолог за второ мнение. Тя проследява причините за заболяването и ми помогна да се справя със силен косопад.
    Стискам палци нещата да получат добър развой!

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •