ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 5 of 5

Thread: Клиниĸaтa на д-p Hиĸoлaй Гeopгиeв

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    May 2017
    Публикации
    7

    Клиниĸaтa на д-p Hиĸoлaй Гeopгиeв

    Привет на всички
    Попаднах на ĸлиниĸaтa зa плacтичнa xиpypгия нa д-p Hиĸoлaй Гeopгиeв и там правели също присаждане на коса. Моля за повече информация за доктора, за резултатите?!

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • Клиниĸaтa на д-p Hиĸoлaй Гeopгиeв
    • д-р Елза Банковска
    • д-р Михайл Р. Скерлев
    • д-р Антон Тонев

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    11
    Привет

    Само едно мога да кажа и мисля, че е достатъчно, цитирам :
    Доктора е бил съден и има срещу него подадени стотици жалби в районния съд от обезобразени и буквално инвалидизирани млади жени, претърпели неуспешни хирургични интервенции.
    Ето и линк към новината
    http://www.stars.bg/bg-interesno/132...vira-georgieva

    Сами може да си направите сметка, дали изобщо да се подлагате в неговата клиника за присаждане на коса.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Dec 2015
    Публикации
    20
    Добре ли сте да се оперирате в неговата клиника това да не е някаква игра да си присаждаш коса. Това си е козметична естетична операция, и ако попаднеш в ръцете на подобни ще се чудите после какво да правите. И цените където ги дават много ме съмняват!!!

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    17
    Чел съм много негативни коментари за него по други форуми. Страшно е да си помисля да отидеш в тази клиника. Дори за една консултация и пари да ми дават няма да отида. То всичко около него и клиниката е съмнително колега. И се чудя как се позволява на такива хора да практикуват Такава ни е държавицата...

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Jun 2018
    Публикации
    10
    Да жалки сме и държавата ни е жалка, до какво ни докараха, само корупция, измамници, лъжи . Не останаха нито доктори , нито сестри , само далавераджии в бели пристилки, без капка срам. Най- доброто наказание за такива е като никой не ходи при тях, да видим как ще си изкарват пари като няма пациенти....

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •