ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 4 of 4

Thread: Косата пада! Нервнича

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    May 2017
    Публикации
    3

    Косата пада! Нервнича

    Моят проблем е в това, че косата ми започна със силно темпо да пада.По принцип съм нервен човек, а това сега още повече ме изнервя и никой не може да стои вече до мен. Какво да сторя?!

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени
    • TURHAIR др Дженгиз мнения

    Най-популярни теми:

    • PRP терапия
    • Пърхoт и косопад
    • Плазмолифтинг
    • Моля за съвет!!!
    • Лазерна терапия при косопад

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    23
    Успокой нервите първо, тогава гледай косата.Може и от това да е започнала да пада и попадаш в един кръговрат.А повече нерви до нищо добро няма да доведат. Гледай да спортуваш, да изразходваш излишната насъбрала енергия. За косопада витамини почвай да пиеш.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    May 2017
    Публикации
    3
    Старая се да не нервнича. Започнах да приемам на билкова основа успокоителни.
    Какви витамини да пия повече?

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Location
    Sofia
    Публикации
    16
    Здравей! Успокояващите мента, глог и валериан помагат в такива ситуации. И аз често изпадам в такива ситуации - изнервям се покрай изпити (защото съм студентка) и от нервите и стреса ми излиза пърхот и косата ми почва да пада. Като бонус - не само се чувствам зле, ами почвам и да изглеждам зле. В случая пия на капки тези билкови успокоителни, а за косата си намерих един шампоан, който стабилизира положението. Това е шампоана против косопад на dsd de luxe - изчиства и пърхота и нямам проблем. А като мине сесията ми проблемите изчезват. И така до следващата.
    Стискам палци да се справиш с косопада!

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •