ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 6 of 6

Thread: Как се борите с косопада на петна?

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    2

    Как се борите с косопада на петна?

    Здравейте
    Моят проблем започна отпреди 2 години, първоначално косата падаше на малки петна не бяха толкова забелижими, после изчезнаха. След определен период отново се появиха такива петна без коса но този път по- забелижими и мисля че така си остана без никакво развитие, поне не съм забелязала. Знам че може да се получило след няколко стресови ситуации. Но когато отмина стреса не се подобрява вече. Как се справяте с този проблем? Моля за съвети.

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • Косопад и щитовидна жлеза
    • Подстригване и каква прическа след...
    • Как се борите с косопада на петна?
    • Защо побелява косата
    • Заболявания на скапла и загуба на коса

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2016
    Публикации
    11
    Здравей

    Това състояние се лекува трудно и продължително, важно е да се намери причината и да се отстрани, тогава ще изчезне. Но както е в повечето случай причината остава неизвестна и лечението става по- трудно. Скилидка чесън да се втрива , може да започнеш с това.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    15
    Може да се прилагат народни средства, които имат местно дразнещо действие, достъпни са и без странични ефекти.
    Такива са сока от лук, червен лют пипер, горчица, алкохолни тинктури от лечебни билки. Могат да се използват като маска преди измиване на главата, и могат да се прилагат ежедневно в корените на косата под формата на тинктури.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Location
    Sofia
    Публикации
    16
    Здравейте!
    Косопадът на петна е сериозен проблем и трябва според мен да се посети лекар, който да назначи план за лечение. Също не бива да се губи време, защото този косопад на петна може да премине в следващата фаза - на пълно опадване на косата. Лечебните средства едва ли ще помогнат.... консултирайте се с лекар! Стискам палци!

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    2
    Благодаря за съветите ви.Към момента съм на лечение, вече посетих лекар.Подобрение не виждам, но поне да се стопира, пак ще е нещо.

  6. #6
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Location
    Sofia
    Публикации
    16
    А лекарят какво каза като причини, диагноза?

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •