ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 2 of 5 ПървиПърви 1234 ... ПоследноПоследно
Results 11 to 20 of 50

Thread: Присаждане на коса в българия мнения ?

  1. #11
    Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    42
    Quote Originally Posted by Matt View Post
    Привет
    Тъй като търсих търсих и не намерих почти никаква информация за тези техники с вакум за присаждане на коса , които в българия се предлагат под различни имена - ava fue, smart gratf и подобни.....много странно, никъде другаде като търсих за трансплантацията нито в европа, нито в турция, не се говори и споменава за тези техники. Нещо ме съмнява
    Нормално, съмненията ти са основателни, нали знаеш как е у нас когато няма нищо друго правиш си реклама и използваш трикове - най - добър, най- нов метод, като вземеш някаква машина, без нищо да правиш. Като нямат в България никакъв опит, професионализъм , екипи и добри ръце, използват подобни машини, които надали са скъпи. Кой ще дава толкова време за да оперира също. Ако бяха толкова ефективни подобни техники защо никъде другаде и никой от добрите лекари по света няма да чуеш , че ги използват. Това само по себе си показва всичко.

  2. #12
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    17
    Аз не мога да разбера като се рекламира присаждане на коса, защо само за апаратури се говори и се набляга на това. То апаратурата няма как да те оперира, сякаш операцията се прави само от някакъв апарат. Къде са докторите, къде са екипите..?Пълни измислици

  3. #13
    Junior Member
    Регистриран
    May 2017
    Публикации
    13
    Хмм...истината, е че и у нас се появиха псевдо фалшиви клиники и центрове , дори се носи като информация, че от съседна Турция докарват такива екипи техничари ( така ги наричаха майче) да правят трансплантациите у нас , така че много внимавайте къде и на кого ще се доверите. Така, че ако ще лягате да ви трансплантират коса в нашенска клиника , разучете от доктор ли ще се прави и кой е той, каква опитност и резултати има , оторизиран ли е за това, има ли нужните доументи. То всеки ден почнаха нови клиники да отварят у нас, големи далавери, по- лошо стана и от техничарските клиники в Турция, а за тях много се изписа.

  4. #14
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    31
    Какво развитие на събитията има само

  5. #15
    Junior Member
    Регистриран
    Jun 2018
    Публикации
    2
    Здрасти и от мен
    Регистрирах се за да опиша какво ми се случи. Както всеки имащ проблем с оплешивяването така и аз реших да пробвам присаждане на коса , като избрах да бъде в България, цената беше 2 евро за графт. И косата ми сега е в много лошо състояние, дадох тотално 6000 евро и съм с много много слаб резултат. Не си правете такава процедура в българия , само реклами пускат , след това за ефекта и резултата не ги е грижа. Когато им се оплаках никакво съдействие,реакцията беше да се крият и да се правят, сякаш всичко било наред, а косата ми наистина не е наред.

  6. #16
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    3
    В другата тема пуснах коментар и тук си писал, ще пусна и тук тогава
    И аз така, името на клиниката не искам да давам, но ми прецакаха и отзад на главата зоната донор. После се чудих къде да ми възстановят проблема, отидох за турция при един добър доктор, който ми препоръчаха и човека ми помогна с проблема след първата операция , 11 месеца минаха, доволен съм какво да кажа друго като е така. И моят съвет е по далече от българия и техните празни реклами.

  7. #17
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    17
    Вижте това което предлага доктора в тази клиника plasticsurgery-bg.com и всичко около него е много подозрително. Имало е много дела срещу него, хич не е вярващо, че той може да трансплантира коса или да има някакъв опит. Ненормално ниски цени предлага за българия, казват, че докарвал от турция някакви сестри/ техници нелегално, така че внимавайте с този доктор, а има вероятност да изпраща за турция в нелегални клиники, като взема комисиона. Няма други обяснения за подобни нереални цени, изобщо не вярвам.

  8. #18
    Junior Member
    Регистриран
    Dec 2017
    Публикации
    3
    Quote Originally Posted by Trifonov View Post
    Вижте това което предлага доктора в тази клиника plasticsurgery-bg.com и всичко около него е много подозрително. Имало е много дела срещу него, хич не е вярващо, че той може да трансплантира коса или да има някакъв опит. Ненормално ниски цени предлага за българия, казват, че докарвал от турция някакви сестри/ техници нелегално, така че внимавайте с този доктор, а има вероятност да изпраща за турция в нелегални клиники, като взема комисиона. Няма други обяснения за подобни нереални цени, изобщо не вярвам.
    О моля те как изобщо може го коментирате
    с естетичните операции такива скандали около него
    сега остана и с трансплантацията
    при такива без грам опит и без да знаят какво е присаждане и нямат документи да се занимават с това, няна нужда да се коментира изобщо. просто подмини
    сз съм на тоя принцип

  9. #19
    Junior Member
    Регистриран
    Jun 2017
    Публикации
    10
    Бях на консултация за присаждане в Vderm при др.Шарков, честно не ми вдъхна никакво доверие, само за машинката, която са закупили говореше и екстракцията. В крайна сметка се оказа, че с нея само коса се взимало фоликули т.е. екстракция, а в присаждането на коса има и създаване на каналчета и имплантиране на фоликулите. Като разгледах никой от световно признатите доктори не работят с такива машини.
    Най-важното е чета от чуждите форуми създаването на каналчета, това е естетическа работа и изисква добри ръце, екстракцията не е най- важна. А след като тази машина, която се показва като вълшебна, с нея се прави само не толкова важната екстракция, след това другите неща кой ще ги прави, изобщо не вярвам човек без добри ръце и опит като него ще може да извърши това, не препоръчвам изобщо.

  10. #20
    Junior Member
    Регистриран
    Jul 2018
    Публикации
    8
    Че как в България изобщо си мислите, че можете да се оперирате и то за такъв тип операция, нито доктори има, нито способност или умения и някакъв опит да имат, нищо братче. Освен ако не искаш главата ти да е като на кукла, върху която да се правят експерименти и то на такива цени. Изобщо незнам кой ще иска такъв риск да вземе

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •