ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 3 of 3

Thread: Dr.DEMIR

  1. #1
    Administrator MED's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    31

    Dr.DEMIR

    Dr.Sirac Demir (Д-р Демир) е роден през 1981г. Завършва медицина в университет ’19 Mayıs University’.
    3 години работи по специалността в едни от най- добрите болници в Истанбул.
    От 2008 г. работи в сферата на медицинската естетика и трансплантацията на коса.
    Д-р Демир постоянно следва отблизо новостите в областта на естетичната медицина, както в Турция, така и в чужбина, като се усъвършенства неорекъснато в своята област. Прекарва известно време в чужбина и придобива опит с многобройните си пациенти в областта на естетичната медицина и трансплантация на коса.

    С използването на метода FUE за присаждане на коса д-р Демир се радва на голям брой пациенти от Швеция, Англия,Испания,Германия, Русия, България, Саудитска Арабия, Обединени Арабски Емирства,Оман, Катар, Кувейт, Либия.
    Междувременно поддържа професионалната си квалификация, като участник в множество форуми.В момента Д-р Демир извършва операции по присаждане на коса за TURHair в Avrasya hospital.
    www.turhair.bg

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • д-р Серкан Айгън
    • Dr.Soner TATLIDEDE ( д-р Сонер...
    • Dr.CIVAS
    • Dr.DEMIR
    • Моето мнение за Dr.Emrah Cinik
    Последно редактирано от Sirius; 02-20-2016 at 08:55 PM.

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    4
    Неразбрах Доктора в Avrasya Hospital ли работи?

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Age
    40
    Публикации
    15
    Здрасти, доколкото знам той прави там само операциите, болницата нищо не поема като организация, лекар, екип, лекарства и т.н. нямат доктори които да правят трансплантация на коса.
    Аз се свързах точно с организаторите от Turhair те вършат цялата работа, осигуриха ми и обясниха всичко на бг, без тях нямаше да се навия да отида,
    др. Демир работи с тях и техният екип. Те са правили досега операциите на всички българи в болницата. Резултатите им които видях са наистина добри, а Аз сега чакам моя
    Последно редактирано от Sirius; 02-23-2016 at 12:56 PM.

Етикети за Тази Тема

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •