ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Results 1 to 4 of 4

Thread: Има ли шанс

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    3

    Има ли шанс

    Здравейте на всички.
    Страдам сериозно от оплешивяване, това ми създава наистина проблеми, не се чувствам добре, изглеждам по възрастен. Може на някои не прави впечатление, но на мен лично да.
    Наистина ли чрез присаждането на коса ще си реша проблема и ще се избавя от този комплекс......

    Последните теми:

    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Най-добрите клиники за присаждане на...
    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени

    Най-популярни теми:

    • храни които блокират ДХТ
    • Нужда от съвет за присаждане на коса
    • Сърбеж и възпаление на скалпа
    • Кога мога да тренирам след операцията
    • себорея и наследствен косопад

  2. #2
    Member BoJko's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    40
    Здравей приятел,
    Разбирам как се чувстваш , не го взимай много на дълбоко, хора разни, никой не е идеален. Важното е ти как се възприемаш.
    Присаждането на коса през последните години наистина даде възможност на много мъже да възвърнат косата си и самочувствието си. Това е естетична процедура и ще се измени външният ти вид, по точно ще възвърне предишният ти вид. Има много хора с такива операции, резултати споделят също , ефект има.
    Но добре трябва да го обмислиш първо със себе си, после да проучиш къде, при кой доктор е най- добре за да получиш някакъв резултат.
    Успех!

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    1
    Аз съм на 50 и и от 15 години страдам от оплешивяване. Ползвам перука. Не е много комфортно, но... няма как.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Age
    40
    Публикации
    15
    Quote Originally Posted by Koko View Post
    Здравейте на всички.
    Страдам сериозно от оплешивяване, това ми създава наистина проблеми, не се чувствам добре, изглеждам по възрастен. Може на някои не прави впечатление, но на мен лично да.
    Наистина ли чрез присаждането на коса ще си реша проблема и ще се избавя от този комплекс......
    Няма смисъл да се отчайваш, за всичко има решение.
    Да присаждането решава проблема с оплешивяването. Какъв ще бъде ефекта зависи от това колко голям е проблема,от организма, грижите, от метода, специалиста и опита.

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •