ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 1 of 3 123 ПоследноПоследно
Results 1 to 10 of 24

Thread: Грижи след операция присаждане на коса

  1. #1
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    8

    Грижи след операция присаждане на коса

    Здравейте приятели. Ето, че и аз станах един от тези с присадена естествена коса.Операцията ми мина наред, обясниха ми какво трябва да прая и т.н. Бих желал да обсъждаме всички ние , които са минали по тази пътека , какви са грижите след такава операция, по- специфични неща правите ли, нещо допълнително като съвети, променили ли се нещо в живота ви и т.н.

    Последните теми:

    • Лек за косопад
    • Най-добрата клиника за присаждане на...
    • Андрогенна алопеция при жени
    • TURHAIR др Дженгиз мнения
    • Asli Tarcan Clinic

    Най-популярни теми:

    • Присаждане на коса в Турция
    • Присаждане на коса в турция мнения
    • Присаждане на коса при Dr.DEMIR мнения
    • Искам присаждане на коса
    • Грижи след операция присаждане на коса

  2. #2
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    19
    Здравей
    Отдавна не бях влизал.... да хубаво е да се дават съвети, все е помощ. На мен ми дадоха инструкции и обеснения, гледах да ги спазвам все пак става въпрос за моята коса и като нейн собственик трябва да я обгрижвам.
    Първото важно нещо е в началото първите седмици да се пази новата коса, да не се удариш някъде, да не я притискаш, просто по- внимателно. След като минаха задължителни измивания, докато опадаха коричките, започнах да се мия с мой си шампоан, добре си ми е с него , не ми прави проблеми и затова. Водата, с която се къпех първите месеци гледах да не бъде много гореща и да не пада струята от високо, по шадящо е за косата. Сешоар избягвам да използвам. Пиех витамини на почивки, започнах да спортувам след 1 месец ( изчаках за по- сигурно). Живота ми се промени да - започнах да си обръщам повече внимание.
    Последно редактирано от станимир; 01-23-2017 at 02:52 PM.

  3. #3
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    8
    Мерси Станимир. Гледам да съм внимателен, не се вманиачавам това е друга крайност. Гледам да съм положително настроен, промених си режима на хранене и се чувствам по-добре наистина. Аз се подсушавам винаги с хавлиена кърпа, пия си витамините, алкохола го избягвам, знам, че това също оказва влияние върху резултата.

  4. #4
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    2
    Искам да питам след операцията имам сърбеж, какво може да се направи?

  5. #5
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    19
    Сърбеж ще има там където заздравява, но ще утихне. Аз се мих с хладка вода и отминаваше.

  6. #6
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    5
    Трябва ли да спазваш някаква диета след такава операция или няма значение

  7. #7
    Junior Member
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    2
    Необходимо е да приемаш определени витамини и добавки, аз точно определена някаква диета не спазвам...

  8. #8
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    23
    Какви диети.... толкова ли е серизоно да не трябва да се гладува до отслабване...

  9. #9
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    8
    Диете се има под предвид да се спазва определн режим.Повече витамини,протеини, никакво пушене, без алкохол първите седмици.л

  10. #10
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    23
    Здравейте,искам да попитам правят ли се почивки и през какъв интервал от време за приема на витамините след трансплантация на коса аз лично имам 3 кутии X-pecia и два спреq Hairforte с които се снабдих от Турция тук ги няма , които ми препоръча доктор Демир да си купя.вече съм изпил почти 1 кутия.други какви грижи полагате след трансплантацията ? Аз Лично си мия косата 3 пъти в седмицата с ежедневен шампоан за моя тип коса,струята вода я пускам бавно да се стича и температурата на водата да е нормална.и както споменах пръскам с спрея 3 пъти в седмицата само веднъж преди лягане и приемам витамини по два пъти на ден Които спомагат за много неща:дебел косъм, спиране на косопад и още много неща особено са полезни след трансплантация на коса главно пръскам с спрея в задната част ,отстрани и отгоре,където си е моята коса.Вече са се минали 1 месец и 10 дена от присаждането ми 4550 графити.

Подобни теми

  1. Възстановяване след присаждане на коса
    By Rosko in forum Присаждане на Коса в Турция
    Отговори: 15
    Последната Публикация: 01-10-2022, 05:09 PM
  2. Миене на косата след операция
    By Resort in forum Присаждане на Коса в Турция
    Отговори: 1
    Последната Публикация: 02-08-2017, 10:58 PM
  3. Образуване на струпеи след присаждане на коса
    By MED in forum Присаждане на Коса в България
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 12-09-2015, 04:37 PM
  4. Зачервяване след присаждане на коса
    By MED in forum Присаждане на Коса в България
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 12-09-2015, 04:35 PM
  5. Шоков коспад след присаждане на коса
    By станимир in forum Обща Дискусия
    Отговори: 1
    Последната Публикация: 12-02-2015, 04:51 PM

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •