ВХОД
Добре дошли в Kosopad.BG
Page 2 of 3 ПървиПърви 123 ПоследноПоследно
Results 11 to 20 of 24

Thread: Грижи след операция присаждане на коса

  1. #11
    Junior Member Stenli's Avatar
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    12
    Quote Originally Posted by Eus90 View Post
    Здравейте,искам да попитам правят ли се почивки и през какъв интервал от време за приема на витамините след трансплантация на коса аз лично имам 3 кутии X-pecia и два спреq Hairforte с които се снабдих от Турция тук ги няма , които ми препоръча доктор Демир да си купя.вече съм изпил почти 1 кутия.други какви грижи полагате след трансплантацията ? Аз Лично си мия косата 3 пъти в седмицата с ежедневен шампоан за моя тип коса,струята вода я пускам бавно да се стича и температурата на водата да е нормална.и както споменах пръскам с спрея 3 пъти в седмицата само веднъж преди лягане и приемам витамини по два пъти на ден Които спомагат за много неща:дебел косъм, спиране на косопад и още много неща особено са полезни след трансплантация на коса главно пръскам с спрея в задната част ,отстрани и отгоре,където си е моята коса.Вече са се минали 1 месец и 10 дена от присаждането ми 4550 графити.
    Здравей.Аз Витамините ще ги пия 3 месеца , след това ще направя почивка. Мия си косата 3-4 пъти в седмицата зависи. Важно е да се спазва и добра лична хигиена, не само в началото да се внимава. Графтовете в началото докато станат стабилни трябва да се пазят, да не загинат някой от тях , в началото избягвах да слагам шапки, да вдигам тежко. Така или иначе по принцип не пуша и не използвам странични препарати, които да вредят.
    Последно редактирано от Stenli; 04-02-2017 at 09:35 PM.

  2. #12
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    23
    Аз всичко спазвам само проблема ми е -пуша.а след 3 месеца отново ли се продължават тези витамини ? аз мисля че само 3 месеца с еприемат прави се почивка и вече пожелание се продължава.. а на теб ли ти ли изписа и спрей ? явно защото ми каза доктора че ми е тънък косъма за това каза да го използвам...

  3. #13
    Junior Member Stenli's Avatar
    Регистриран
    Feb 2017
    Публикации
    12
    Да след тези 3 месеца да направя почивка и след това смятам да взимам други подобни мултивитамини от аптеките трябва да видя. Да спрей също имам и него ползвам по указанията.

  4. #14
    Junior Member
    Регистриран
    Apr 2017
    Публикации
    11
    Минаха около 4 седмици от операцията ми фуе по присждане на коса и в зоната с присадена коса на някой места ми се появиха пъпки. Нормално ли е това, какво да правя?

  5. #15
    Junior Member bg123's Avatar
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    35
    Нормално е и аз имах няколко такива и минаха от самосебе си.

  6. #16
    Junior Member
    Регистриран
    Jan 2017
    Публикации
    31
    Cyverpld присадените косъмчета поникват затова се получава така. Не оставяй да ти се замърсява много косата или омазнява, веднага я измивай, трябва да я подържаш чиста .
    Последно редактирано от Pitt; 07-12-2017 at 08:15 PM.

  7. #17
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Публикации
    4
    Здравейте, предстои ми операция другата седмица и искам да попитам след колко време ще паднат коричките и няма да си личи, че съм имал такава процедура. И колко време след операцията мога да спортувам, по-леко разбира се отначало. Благодаря Ви предварително.

  8. #18
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    19
    Здравей, коричките ще паднат след около 10 дни и не си личи че си имал операция. Поне след 15-20 дни гледай да започнеш да спортуваш.Успех!

  9. #19
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2017
    Публикации
    4
    Станимир, благодаря ти за бързия отговор. Предстои ми подготовка и за съжаление не разролагам с толкова мното време за почивка. Мисля още на 4-5 ден да зарочна съвсе леко. Сигурно е проблем ако се изпотява главата за това трябва да внимавам. А за витамините ми казаха да не приемам никакви няколко дни преди операцията. Ще си купя след нея.
    Малко се притеснявам за самата операция, има ли огромни болки след нея?

  10. #20
    Junior Member
    Регистриран
    Nov 2015
    Публикации
    19
    След операцията аз нямах болка, ако има нещо би трябвало да ти дадат обезболяващо, по време на операцията също не се усещаше нищо, само докато слагаха упойката към 5 минути, търпи се.Не е тежка операцията. Само след операцията внимавай да не удариш главата някъде, и спазвай препоръките, които ще ти дадат, това е сигурно една от най- леките естетични операции, колко хора всеки ден си правят такава операция.

Подобни теми

  1. Възстановяване след присаждане на коса
    By Rosko in forum Присаждане на Коса в Турция
    Отговори: 15
    Последната Публикация: 01-10-2022, 05:09 PM
  2. Миене на косата след операция
    By Resort in forum Присаждане на Коса в Турция
    Отговори: 1
    Последната Публикация: 02-08-2017, 10:58 PM
  3. Образуване на струпеи след присаждане на коса
    By MED in forum Присаждане на Коса в България
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 12-09-2015, 04:37 PM
  4. Зачервяване след присаждане на коса
    By MED in forum Присаждане на Коса в България
    Отговори: 0
    Последната Публикация: 12-09-2015, 04:35 PM
  5. Шоков коспад след присаждане на коса
    By станимир in forum Обща Дискусия
    Отговори: 1
    Последната Публикация: 12-02-2015, 04:51 PM

Правила за публикация

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •