-
Нужда от съвет за присаждане на коса
Здравейте на всички
От дълго време наблюдавам форума.
Аз съм на 32 и страдам от андрогенен косопад почти от 6 години. Всъщност това е причината да не се чувствам добре.
Бях качил малко килограми, но отслабнах, това е друга тема вече, сега съм обсебен от загубата на косата ми.
Реших да направя проучване и да си направя операция присаждане на коса.
Направих няколко консултации и проучих из нета за процедурата, методите, възможности, които има и най-важното докторите, които извършват присаждане и се надявам да ми оправят косата.
Все още не съм избрал при кого.Сигурно всеки в моето положение ще е пред дилема. Живея в Англия, тук цените ми идват скъпи.Ще съм благодарен за мнения и препоръки.
Етикети за Тази Тема
Правила за публикация
- You may not post new threads
- You may not post replies
- You may not post attachments
- You may not edit your posts
-
Forum Rules