Здравейте на всички
От дълго време наблюдавам форума.
Аз съм на 32 и страдам от андрогенен косопад почти от 6 години. Всъщност това е причината да не се чувствам добре.
Бях качил малко килограми, но отслабнах, това е друга тема вече, сега съм обсебен от загубата на косата ми.
Реших да направя проучване и да си направя операция присаждане на коса.
Направих няколко консултации и проучих из нета за процедурата, методите, възможности, които има и най-важното докторите, които извършват присаждане и се надявам да ми оправят косата.
Все още не съм избрал при кого.Сигурно всеки в моето положение ще е пред дилема. Живея в Англия, тук цените ми идват скъпи.Ще съм благодарен за мнения и препоръки.

Последните теми:

  • Мнения за болница Авицена Турция?
  • Колко струва присаждане на коса в...
  • Berkay tulpar мнения
  • Vatanmed мнения
  • Присаждане на коса България

Най-популярни теми:

  • храни които блокират ДХТ
  • Нужда от съвет за присаждане на коса
  • Сърбеж и възпаление на скалпа
  • себорея и наследствен косопад
  • Кога мога да тренирам след операцията