Привет. Имам съмнения за клиниката, наблягат на интернет и социалните медиий като използват уж известни хора :confused: то е ясно че за пари е правят цялата тази работа.
Но Защо е толкова евтино при тях присаждането, каква е далаверата в цялата тази работа.:confused:
