Много моля ако може да помогнете:(
Става въпрос за приятелят ми, на 24 е, а вече на темето косата му сериозно уредява. Има ли лечение това, какво може да се направи!!!
Printable View
Много моля ако може да помогнете:(
Става въпрос за приятелят ми, на 24 е, а вече на темето косата му сериозно уредява. Има ли лечение това, какво може да се направи!!!
Аз съм на 21 и забелязвам, че с косата ми горе започва проблем, ще се боря ще пробвам козметики, лекарства, добавки. Да Който знае да даде съвет:)
Здравейте
Проблемите с косата не спират:( на лекар ходили ли сте за да се разбере от къде идва проблема, някаква болест или нещо друго. ако не е значи е андрогенен косопад. на пазара се предлагат продукти като миноксидил спрей за коса и лекарството финастерид, но както и да е имат странични ефекти и рискове особено финастерида, така че не е много за препоръчване. на растителна основа има сао палмето, което е по-безобидно, все пак е от майката природа
Мерси BratX вече ходихме на доктор, такъв наследствен коспад се оказа, доктора каза че нищо не можело да се направи, гени.....